קידום אתרים למתקדמים

הכל על החלפת קישורים
מחשב נייח

קידום אתר האינטרנט שלכם כרוך בעבודה רבה והשקעה אין סופית. אחת הדרכים לעשות זאת היא להשקיע בביצוע החלפת קישורים איכותיים עם אתרים שונים, וכך להגביר את החשיפה של האתר שלכם. כמובן שלא אתם אלו שתשקיעו בתהליך; בשביל זה אתם חייבים לעבוד מול מקדם אתרים מקצועי שיבצע את כל התהליכים השונים עבור קידום האתר שלכם. עם זאת, כן כדאי להבין על מה אנחנו מדברים ובדיוק לשם כך יצרנו את המאמר שלפניכם.

שיטות שונות של החלפת קישורים

ובכן בניתם אתר מעולה עם תוכן איכותי ועיצוב מרהיב, אבל איכשהו הגולשים עדיין לא מגיעים. אם אתם עדיין לא עובדים עם מקדם אתרים, חשוב לציין שכדאי למהר ולעשות זאת, שכן הוא הגורם שיידע בדיוק כיצד לבצע החלפת קישורים איכותית, להתאים את האתר שלכם לדרישות מנוע החיפוש ובאופן כללי, כיצד לקדם את האתר שלכם למקום הגבוה ביותר. לגבי החלפת הקישורים, ישנן כמה דרכים לעשות זאת:

  • החלפת קישורים הדדית – "אתה תקשר אליי ואני אקשר אליך!", פשוט מאוד; האתר שלכם יקבל קישור מאתר כלשהו, ואתם תקשרו בחזרה אליו מהאתר הספציפי שלכם שקיבל את הקישור.
  • החלפת קישורים שאינה הדדית – כאן המשמעות היא שאם הוצאתם קישור מאתר X שלכם לאתר Y אחר, הוא יחזיר לכם קישור מאתר Z שלו, לאתר Y שלכם. כלומר, קישורים היוצאים מאתרים שונים וניתנים לאתרים שונים.
  • מאמר תמורת מאמר – אפשר לומר שזוהי הדרך הנפוצה ביותר להחלפת קישורים. נניח שהעליתם מאמר חדש לאתר שלכם, מתוכו תוציאו קשר לאתר אחר. בתמורה לכך, אותו אתר אחר יקשר לאתר שלכם מתוך מאמר שהוא העלה. הדבר יכול להיות נכון אגב גם לגבי פוסטים או תגובות עם קישורים לאתר שלכם או של האתר שמקשר אליכם.
  • קישורי תפריטים – בעבר, היה נהוג להשתמש רבות בשיטה זו, עד שהובן שגוגל מעדיף קישורים שנראים כמה שיותר טבעיים. רק תחשבו על כך; בתפריט האתר שלכם שעוסק ב- X, יש לפתע קישור לאתר שעוסק בתחום שרק כמעט מתקשר לתחום שלכם. זה מאוד לא טבעי, ולכן השיטה הזו עברה מהעולם. כלומר, פרט למקרים בהם מתעקשים להשתמש בה.

להביא את האתר שלכם הכי רחוק שאפשר

בסופו של דבר, הדרך הטובה ביותר לקדם את האתר שלכם היא באמצעות חברה המתמחה בהחלפה, הטמעה ויצירה של קישורים איכותיים. אנו בלינק פאוור מציעים פרסום מאמרים בתשלום לצד החלפת קישורים עם אתרים נחשבים ואיכותיים, ועוד. בואו לשמוע עוד על הדרכים בהן אנו יכולים לעזור לכם להתקדם!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך