פרסום כתבות תוכן

הדרך לפרוץ את תקרת הזכוכית שלכם בגוגל
SE
תמונה: freepick

אם אתם מחפשים דרכים חדשות לפרוץ את תקרת הזכוכית שלכם בגוגל, ולפרוץ קדימה אל המיקומים הגבוהים בדפי תוצאות החיפוש, לבטח שמעתם על האופציה של פרסום כתבות תוכן. אז האם באמת יהיה עליכם לפרסם כתבות תוכן כדי לקדם את האתר שלכם? ואיך בכלל כותבים כתבת תוכן, איך מפרסמים אותה, היכן מפרסמים אותה וכמה זה עולה? על שאלות אלו ועוד תוכלו למצוא את התשובות ממש כאן בשורות הבאות.

האם זה נכון שיהיה עליכם לפרסם כתבות תוכן לצורך קידום האתר שלכם?

התשובה היא בהחלט כן. תוכן היה מאז ומעולם פרמטר חשוב מאוד בעיני גוגל וככל שתייצרו תוכן רב יותר ואיכותי יותר, כך תוכלו למשוך את תשומת הלב של גוגל במידה רבה יותר ולא פחות חשוב מכך, בצורה חיובית יותר. אבל פרסום כתבות תוכן נועד למלא כמה מטרות עבורכם. הראשונה שבהן היא חשיפת העסק שלכם לקהל היעד ולשם כך תוכלו לפרסם את הכתב באתרי תוכן מתאימים כמו מקומונים אם אתם עסק מקומי, או אתרי תוכן וחדשות ארציים אם אתם פונים לכלל הציבור בישראל. תוכלו לפרסם גם באתרים מקצועיים בתחום הפעילות שלכם ובאתרים רבים אחרים לבחירתכם. אבל לפני שתפרסמו את התוכן, עליכם לכתוב אותו. המטרה השנייה היא קידום האתר באמצעות קישורים נכנסים המשולבים בתוכן כפי שמייד נספר לכם.

חברה לפרסום כתבות תוכן בסט לינקס לחצו כאן.

ייצור כתבות תוכן – איך עושים את זה?

התהליך של פרסום כתבות תוכן מתחיל כמובן בכתיבת התוכן. לשם כך עליכם לעבוד עם כותבים מקצועיים שיכתבו עבורכם כל תוכן שתצטרכו, אם כי עדיין תצטרכו להחליט על מה לכתוב ומהם המסרים שאתם רוצים להעביר באותו תוכן. ככל שתדרשו תוכן מקצועי יותר ומרתק יותר, כך השירות יעלה לכם גם יקר יותר ואת זה עליכם לקחת בחשבון. את כותב התוכן תוכלו למצוא באופן עצמאי ולעבוד איתו ישירות, או שתוכלו לעבוד עם חברות המתמחות בתחום של פרסום כתבות תוכן, והן תספקנה לכם את כל רכיבי התהליך, לרבות כתיבת התוכן על ידי כותבים מקצועיים. לאחר שכתבתם את התוכן חשוב שתשלבו בתוכו קישור שיפנה אל האתר שלכם, שכן קישורים נכנסים נחשבים לפרמטרים חשובים מאוד בעיני גוגל בכל הנושא של דירוג אתרים. גם בהיבט זה, תוכלו לקבל את הסיוע הנדרש מחברה המתמחה בתחום כמו ירדן דיגיטל וBEST LINKS.

כמה זה עולה?

העלות של פרסום כתבות תוכן משתנה מאוד בהתאם לאתר בו אתם מפרסמים את התוכן. עלות זו יכולה להתחיל בפחות מ-100 שקלים לכתבה כאשר מדובר על אתרים קטנים ומקומיים, דרך מספר מאות שקלים כשמדובר במקומונים וכלה באלפי שקלים לאתרים ארציים ואלפי שקלים רבים כאשר מדובר באתרי החדשות המובילים ביותר. חברת הקידום שאיתה תעבדו אמורה להציע לכם תפריט של אפשרויות בעלויות משתנות, וגם לסייע לכם לבחור נכון ולפרסם נכון באתרים המתאימים לכם ביותר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך