פורטל השירות העצמי

Self Service Portal
רישום של החברה
CONNSIST Support

פורטל שירות עצמי חדש ומעוצב הוא לא רק יעיל אלא הוא מהווה גם את המראה של המחלקה שלכם, ובטוח תרצו שההשתקפות בה תהיה יפה.

את הלקוחות ואת משתמשי הקצה שלכם פחות מעניין אילו שרתים או באיזה אחסון בחרתם או מהי התשתית בה אתם משתמשים – לכן פורטל שנראה טוב וברמה מקצועית, משמש כסוכן שלכם ותפקידו לחסוך לכם זמן וכסף, ולספק שער לשירות עבור כל מחלקות הארגון שלכם.

הפורטל החדש של SysAid יכול להיחשב כ"דלת הכניסה האלקטרונית" לחנות וירטואלית של כל מחלקת IT, שמשם ניתן להגיע לכל המוצרים והשירותים. כמו כן, באפשרותו לקצר את זמני השירות ולהגדיל תפוקה בקלות ובמהירות.

פורטל השירות העצמי מאפשר למשתמשים לפתוח תקלות, לבקש שירותים, לצפות בהודעות הקשורות למחלקת התמיכה, להתכתב עם נציגי שירות התמיכה, לבקש ייעוץ ממאגר הידע לעזרה עצמית, לאפס סיסמאות של דומיין, לבטל חסימת משתמשים ועוד.

הפורטל אינו הכרחי רק עבור מחלקת ה-IT, מחלקות וחטיבות רבות אחרות כגון: אחזקה, משאבי אנוש, מכירות ורכש יכולות להפיק תועלת רבה מהפורטל, כך בעצם תספקו למשתמשי הקצה שלכם מקום אחד בו יוכלו לקבל את כל השירותים השונים.

אמינות ומהימנות

המידע שבפורטל חייב להיות אמין ומהימן. מידע שגוי בפורטל גרוע אף יותר ממחסור במידע. מהותו של פורטל משתמשי הקצה היא באספקת חוויית משתמשים חיובית באמצעות ממשק קל וידידותי לשימוש. פורטל השירות העצמי עונה על הצורך של ביצוע מטלות והשלמת משימות בכל זמן ובכל רגע נתון.

השירות כולל את הפעולות הבאות:

  • גישה לשאלות נפוצות בשירות עצמי
  • צפייה ומעקב אחר קריאות קיימות
  • ניהול פעולות של זרימת העבודה (בגרסת ITIL)
  • שינוי הגדרות
  • ניהול קריאות למחלקה לבעלי הרשאות
  • איפוס סיסמאות בעזרת שירות סיסמאות עצמי
  • גישה לפורטל שירות עצמי במצב אורח

יפה וגם חכם

בעידן העכשווי יותר ויותר לקוחות מעדיפים לפנות לאינטרנט מאשר לנציגי השירות, גם בגלל הרגולציה, ולכן לעיצוב הפורטל חשיבות והשפעה רבה על תדמית הארגון.

 כיצד ניתן לחסוך זמן וכסף?

פורטל שירות עצמי מעולה הוא אחד כזה שמכיל מידע רב, עדכני וזמין. ככל שמאגר המידע והאופציות של המשתמשים רחבות יותר – כך תחסכו פניות למוקד התמיכה ותוכלו להוריד באופן משמעותי את מספר הקריאות המגיעות למוקד. בנוסף לכך, כל ארגון שואף למקסם את רווחיו וזוהי דרך אלגנטית להציג את המוצר שלכם.

הקמת פורטל שירות עצמי הפך במהירות ממוצר ארגוני שהוא "Nice to have" לצורך ודרישה אמיתית. יחד עם ההתלכדות של הארגון ומחלקת ה-IT והצורך של הצרכן לעבוד בכל עת ומכל מקום – פורטל השירות העצמי הוא קריטי הן עבור הצרכן והן עבור המשתמשים.

דוגמאות נוספות לפורטל שירות עצמי:

https://www.sysaid.co.il/%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%9C-%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9%D7%99-%D7%A7%D7%A6%D7%94/

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

זוג קשישים

מפלגות הפנסיה

ראוי שיהיה ייצוג פוליטי לאזרחים הוותיקים בישראל

צילום תדמית סייבר

החגיגה נגמרה

הסיבות למשבר בהייטק ולאן הולכים מכאן