ליאו מסי שגריר מערכת ההפעלה בקוד פתוח Sirin OS

מיועדת להנגיש לעולם טכנולוגיות הבלוקצ'יין

SIRIN LABS מקבוצת סינגולריטים חתמה עם שחקן העל ליאו מסי להיות השגריר של מערכת ההפעלה בקוד פתוח Sirin OS – המיועדת להנגיש לעולם טכנולוגיות הבלוקצ'יין בצורה מאובטחת ופשוטה לשימוש.

במסגרת הסכם שיתוף הפעולה מסי יקדם את סירין בהשתתפות באירועי החברה, בפרסומות שיצלמו וישודרו ברחבי העולם וברשתות החברתיות של מסי ושל סירין לאבס.

משה חוגג , מנכ"ל משותף אמר: "אנו נרגשים מאוד לצרף את הכדורגלן הטוב בעולם ליאו מסי לשורות סירין לאבס אשר זיהתה את הפוטנציאל האדיר בטכנולוגיות בלוקצ'יין ומפתחת פתרונות לשיפור חוויית המשתמש בתחום לטובת הנגשת הבלוקצ'יין לקהל  הרחב. החזון שלנו לייצר סטנדרט חדש לשימוש בטכנולוגיות בלוקצ'יין שיאפשר לכל אחד בעולם ליהנות מהיתרונות של שירותים מבוזרים בצורה ידידותית ומאובטחת".

על סירין:

סירין לאבס, העומדת מאחורי פיתוח טלפון היוקרה המאובטח – SOLARIN, שוקדת בימים אלו על פיתוח FINNEY , טלפון הבלוקצ'יין הראשון שישתמש במערכת ההפעלה הפתוחה "Sirin OS" המבוססת על אנדרואיד ומשלבת את טכנולוגיות האבטחה והפרטיות שפותחו במעבדותיה.

מערכת ההפעלה מיועדת להגן על מכשירים ניידים ומחשבים ולאפשר למשתמשים לשמור בצורה קלה ומאובטחת מטבעות קריפטוגראפיים לצד הנגשת טכנולוגית הבלוקצ'יין בצורה ידידותית. החיבור בין המכשירים של סירין לאבס יאפשרו יצירת רשת בלוקצ'יין עצמאית, מאובטחת וללא "עמלות".

רן רהב

דובר סירין

מקבוצת סינגולריטים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

מייצג כסאות

רות הישראלית

תובנות אקטואליות מקריאה ישראלית במגילת רות

מהי שחיתות?

הגיגים על מה שמתרחש אצלנו בצמרת ההנהגה

מדביר מועך חרק

הדברת נמלים

למה כדאי לעשות את זה בצורה מקצועית?