וואן 1 סמבה העבירה את חברת לוי יצחק לענן

עוד לקוח שמקבל יותר בעלויות מופחתות
תמונת סולי הוד ולוי יצחק
לוי יצחק (מימין) וסולי הוד

בשבועות האחרונים סיימה וואן 1 סמבה את העברתה של חברת לוי יצחק לפתרון הענן המתקדם שלה. מעתה כל שרותי המחשוב של החברה הוותיקה והמוכרת לוי יצחק, נמצאים בענן המחשוב כולל: שרתים , תוכנות הבית , אופיס ,דואר אלקטרוני וכדומה.

המעבר לענן, מאפשר לסניפים וסוכני השטח הרבים של החברה, לעבוד ביעילות רבה יותר, מול בסיס נתונים אחד, תוך השענות על מערכות מייקרוסופט העדכניות ביותר בשוק.

קבוצת לוי יצחק שנוסדה בשנת 1971 התפרסמה מאוד בתחום שמאות הרכב ופועלת נמרצות גם בתחומי הנדל"ן והמוצרים בישראל.

סולי הוד, סמנכ"ל לקוחות עסקיים ב-וואן 1 סמבה, מבהיר כי יותר ויותר לקוחות מגלים את היתרונות הגלומים במעבר לענן. כך נחסך הצורך בשרתים  מקומיים, חוסכים תחזוקה, נמנע הצורך בחידוש והחלפה של הציוד אחת לכמה שנים. אין עלויות חשמל ומיזוג אוויר בסביבת השרת שנעלם. אין גם צורך בחידוש רישיונות מייקרוסופט Windows\Office. שרותי הענן מסתכמים בשכירות חודשית וכל המרכיבים הנם UP TP DATE. אין צורך במעקב יום יומי  אחרי הגיבויים, הכל נעשה בצורה אוטומטית. בענן אין חשש מאיבוד חומר, מה שיכול לקרות כאשר עובדים בארגון שומרים מידע בתחנת העבודה. עבודה בענן חוסכת את הצורך ברכישת תחנות עבודה חזקות. הענן מבטיח יכולת להתחבר ולעבוד, מכל מקום בעולם, ובצורה מאובטחת. מה שמאפשר למשל, כאשר משרד מושבת בגלל בעיות מקומיות כגון תקשורת או חשמל, לגשת לבית הקפה הסמוך או הביתה ולהמשיך עם מחשב נייד מאותו נקודה בה הפסקת. המערכת גמישה וניתן להרחיב ולכווץ אותה בהתאם לנפח המשתנה של פעילות החברה, וכך לחסוך בעלויות החודשיות בתקופות צמצום. למשרדים המעסיקים עובדים זמניים בתקופות מסוימות, הפתרון יעיל במיוחד, מאחר ועם הפסקת פעילותם, ניתן לשוב ולצמצם במשאבים, ובכך לצמצם בהוצאות המחשוב החודשיות.

מנכ"ל וואן 1 סמבה יובל טל: "חברתנו משקיעה לאורך כל השנים חלק לא מבוטל ממשאביה מכוח האדם שלה ומכספיה בהתארגנות לקראת אספקת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ללקוחותינו. הכוון הכללי הנו טכנולוגיות משופרות בעלויות מופחתות. זוהי אחת הסיבות שלקוחותינו שומרים לנו אמונים ונשארים עמנו מרוצים משך שנים רבות. כבר כיום אנחנו משקיעים בהתפתחויות החדישות הבאות".

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

תגובה אחת

  1. כל הכבוד סולי! חכם ואמין. מאמין במוצר ומשווק אותו בצורה מעולה. בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אהרון

בין בוגי לטיבי

לאור האירועים האחרונים – הייתכן דו-קיום בישראל?

צילום של אייזנברג

נורת אזהרה

הפסד העלבון בליסבון

תמונה של אבי

מגדלור של תקווה

הנאום המכונן של הגנרל הצרפתי שארל דה גול