מוצר החודש: עזרי עבודה וניהול של Microsoft 365

One1SaMBa מציעה מוצרים מובחרים ותמיכה מעולה
תמונה של יובל טל
יובל טל מנכ"ל One1SaMBa

אחד המוצרים החשובים הרבים שאנחנו מציעים ללקוחותינו: חבילת עזרי עבודה וניהול של Microsoft 365 ליעילות מרבית

כדי לממש את מלוא פוטנציאל הרווחיות של חברה יש לשמור על מספר פרמטרים שאחד המשמעותיים ביותר בהם הוא היעילות של העובדים. יעילות זו נשענת בין היתר על היכולות של העובדים, הניסיון שלהם, המוטיבציה שלהם ועל הכלים בהם הם משתמשים כדי לבצע את עבודתם. ככל שהכלים הללו אפקטיביים יותר, נוחים לשימוש, מאפשרים ביצוע עבודה שוטפת ואף מסייעים לעובדים בעבודתם, כך לעובדים יש הספק גבוה יותר, מוטיבציה גבוהה יותר והתוצרים איכותיים יותר.

ערכת האופיס של מיקרוסופט 365 הידועה כטובה בעולם, מציעה כלי עבודה וניהול רבים ומגוונים הניתנים להתאמה עבור כל סוג של עסק, חברה או ארגון, וביניהם חבילת האופיס, כלים לניהול משימות, ניהול זמן ועוד.

באמצעות הטמעת כלי האופיס היומן של כולם תמיד מסונכרן, אנשי הקשר זמינים ופרטיהם נשלפים בקלות, הניירת מסודרת והתוכנות עצמן יציבות ולא נתקעות או נסגרות. את המסמכים ניתן לשתף בקלות וכן ליצור שיחות ועידה בוידאו ולקבל בחבילה זו עוד כלים שונים ויעילים.

One1SaMBa מספקת פתרונות מיקרוסופט אופיס 365 המעניקים שלל אפשרויות לעסקים קטנים ובינוניים, לרבות זמינות מכל מקום, שירותי אבטחה וגיבוי, שרת דואר עם שטח אחסון ענק וגישה מכל מחשב ומכל מקום בארץ ובעולם.

החבילה כוללת:

  • תיבת דואר בנפח 50GB
  • שטח אחסון של 1TB בענן
  • אפשרויות שיתוף קבצים באמצעות  OneDrive
  • יישומי Office WebApps ו/או יישומי Office בהתקנה מקומית
  • התקנת היישומים בעד 5 מכשירים לכל משתמש, כולל סמארטפונים וטאבלטים
  • שליטה בהרשאות של המשתמשים השונים בארגון
  • שיחות ועידת וידאו באיכות HD וקישוריות  Skype for Business
  • לוח שנה, ניהול אנשי קשר, רשת חברתית ארגונית, כלים ליצירת דוחות אינטראקטיביים, צ'אט פנימי ויכולות נוספות המובנות בחבילות השונות.

יובל טל, מנכ"ל  One1SaMBa: "הגדלת רווחיות של חברה נשענת על ההתייעלות של עובדיה, ולכן אנחנו ב One1SaMBa דואגים לספק ללקוחותינו את התוצרים הטובים ביותר, שתצליחו!"

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך