הוחלפו ושודרגו תשתיות התקשרות בחברת BDO זיו האפט

פרויקט נוסף של one1samba
תמונת יובל טל
יובל טל מנכ"ל וואן 1 סמבה

בחברת BDO זיו האפט, פירמת ראיית החשבון והייעוץ העסקי מהמובילות בישראל, הוחלפו לאחרונה תשתיות התקשורת. במסגרת הפרויקט הוחלפו מתגי הליבה ונפרסו מתגי קצה בכל רחבי הארגון על כל קומותיו של בניין המשרד הראשי בתל אביב, ובשישה סניפים בכל רחבי הארץ. הפרויקט כלל גם החלפה של מערכת הטלפוניה הישנה במערכת מתקדמת מסוגIP מתוצרת AVAYA  שנפרסה אל כ- 1100 העובדים.

יובל טל מנכ"ל וואן1סמבה  (one1samba) מסכם את הפרויקט: "פרויקט זה וכל האחרים שאנחנו מבצעים כל השנה בשלל ארגונים מצביע על היכולות שלנו בכל התחומים, ביישומים לכל הענפים, בכל הקשור לתקשורת וטכנולוגית המידע פתרונות המחשוב של One1SaMBa מותאמים להתחברות והתממשקות עם כל סוגי סביבות העבודה, החומרה והתשתיות הנתמכות על ידי הספקים המוכרים בשוק, ללא עיכובים וללא איבוד זמן עבודה יקר של הלקוחות".

One1SaMBa מקבוצת ONE1 מספקת מערך רחב של פתרונות ענן, תקשורת ומחשוב עבור יותר מ-1,200 בתי עסק וארגונים מכל המגזרים במשק, מזה יותר מ-20 שנים. בחברה מקפידים על מקצוענות ללא רבב, אמינות מלאה, זמינות מרבית ושירות בסטנדרטים בלתי מתפשרים, כדי לאפשר גם לעסק שלך ליהנות מאותן היכולות מהן נהנים תאגידי ענק, תוך התאמת השירותים ספציפית לצורך שלך ובמחירים משתלמים במיוחד.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך