וואן 1 סמבה מציעה את הדור הבא של שירותי הענן

יובל טל מנכ"ל וואן סמבה 1: נספק מהירות מסחררת
יובל טל מנכ"ל וואן 1 סמבה

חברת וואן 1 סמבה, מקבוצת One1 (ספקית מחשוב מובילה בתחום מערכות המידע בישראל), נמצאת בימים אלה בעיצומה של הרחבה משמעותית של חוות השרתים שלה, שהנה אחד מענפי השירות שהיא מספקת ללקוחותיה הרבים.

החווה שהוקמה בשנת 2003 הלכה וגדלה עם הביקוש. הגיעה לנפח של מאות TERA. כשהיא משרתת מעל 800 חברות, עם מעל 7,000 משתמשי קצה. החווה מספקת את שירותי הענן המתקדמים ביותר ולא מפסיקה להוסיף ולחדש שירותים מנוהלים כולל שירותי תשתית ואפליקציות.

אלא שהלקוחות רוצים יותר. גם מבחינת ההיקף וגם מבחינת הביצועים. הוחלט כעת להחליף את התשתית כולה. ההשקעה צפויה להגיע בסופו של דבר למיליון שקל. מדובר בתשתית מתקדמת שבין היתר מבטיחה פעילות הדיסקים במהירות גבוהה של 150,000 IOPS (פעולות כתיבה/קריאה של הדיסקים בשנייה).

יובל טל, מנכ"ל וואן 1 סמבה: "שירותי ענן" עם ביצועים מסחררים, זה מה שהלקוחות מחפשים כיום. זה נכון לגבי כל פלחי הלקוחות שלנו: תיירות, בתי תוכנה, עו"ד, רו"ח, סוכני ביטוח, חברות נדל"ן וכדומה. בכדי להיות מסוגלים להבטיח שירות ראוי ללקוחות הקיימים, ולקלוט את הלקוחות החדשים שאנחנו מתכננים להביא אלינו, היינו חייבים להקים מחדש את תשתיות החווה. על בסיס זה נוכל להמשיך ולצמוח בתחום זה בשנים הבאות"

 

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

5 תגובות

  1. תיזהרו, יש הרבה חאפרים כיום בעולם הענן, וואן סמבה אלו חברה מקצועיים ואנשים טובים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך