ביטוח כלבים 

מדוע מומלץ לקנות ביטוח?
כלב בידי רופא
תמונה: https ://elements.envato.com/close-up-of-dog-at-vet-clinic-6WUUWRF

כל מי שאימץ וגידל אי פעם כלב, יודע עד כמה הוא חבר אהוב ונאמן. לא במקרה כלבים נחשבים לחברים הטובים ביותר של האדם. הם מלווים אותנו לכל מקום, מחכים לנו כשנחזור הביתה, תמיד שמחים כשאנחנו מוציאים אותם לטייל ומחכים לשחק איתנו. הם ינחמו אותנו כשעצוב לנו וישמחו איתנו כשאנחנו נהיה שמחים.

לצערנו, גידול וטיפול בכלב, עלול להיות מאוד יקר. מעבר לטיפולים שגרתיים אשר נדרשים מסיבות שונות ומגוונות, הרי שעם הזמן, ככל שהכלב מזדקן, בדומה לבני אדם, הוא נדרש ליותר ויותר טיפולים רפואיים אצל הווטרינר. להבדיל מבני אדם אשר יכולים לקבל טיפול מסובסד דרך קופות חולים, הרי שבמקרה של כלבים, אנחנו נדרשים לשלם עבור הטיפול את המחיר המלא. דבר שיכול להגיע בקלות לסכומים של מאות ואלפי שקלים.

הפתרון הטוב ביותר להתמודד עם מצב זה הוא לרכוש ביטוח כלבים. בדיוק כפי שיש ביטוח בריאות פרטי לבני אדם, אשר מאפשר לנו ליהנות משורה ארוכה של כיסויים עבור טיפולים ופרוצדורות רפואיות שונות, הרי שכך אנחנו יכולים ליהנות משורה ארוכה של כיסויים עבור טיפולים ופרוצדורות רפואיות עבור הכלב שלנו, דרך ביטוח זה.

מה זה ביטוח כלבים וכיצד רוכשים אותו?

ביטוח כלבים הוא למעשה ביטוח פרטי המיועד עבור כלבים מסוגים שונים, אשר מאפשרת לנו לקבל החזרים כספיים עבור ניתוחים, אשפוזים, טיפולים, בדיקות, תרופות, צילומים ומגוון רחב של שירותים ופרוצדורות רפואיות אשר הכלב שלנו נדרש להן.

בשביל לרכוש פוליסה כזו, עלינו לפנות אל חברה המציעה פוליסה כזו, לבחון את התנאים והאם הכלב שלנו מתאים לכך. בדומה לפוליסות בריאות של בני אדם, גם במקרה של כלבים, פרמיית הפוליסה תיקבע על פי גיל הכלב, מצבו הרפואי, ההיסטוריה הרפואית שלו, וכן על פי מאפיינים נוספים. למשל, סוג הכלב ומאפיינים אחרים שיכולים להשפיע על מצבו הרפואי בעתיד.

ברגע שאנחנו נידרש לשלם עבור טיפול רפואי לכלב שלנו, אז נוכל לפנות עם הקבלות המעידות על התשלום לחברת הביטוח ובהתאם לתנאי הפוליסה נוכל לקבל החזר כספי. כך נוכל לשלם מחיר מופחת ביחס למחיר המלא של הטיפול. הפוליסה יכולה לחסוך לנו סכומי כסף משמעותיים מאוד.

דברים שחשוב לדעת על ביטוח כלבים

ראשית, אנחנו יכולים לרכוש מספר פוליסות במקביל. קרי, פוליסת בריאות, וכן פוליסת צד ג' אשר יכולה לספק לנו כיסויים למקרים בהם הכלבים שלנו גורם נזק לבן אדם, כלב או רכוש של מישהו אחר. כך אנחנו לא נצטרך לשאת בהוצאות בעצמנו.

שנית, ישנם סוגים שונים של פוליסות בריאות. חשוב להקפיד ולרכוש פוליסה שתכסה את כל מה שאנחנו צריכים. ככל שיהיו יותר כיסויים, כך נוכל לקבל יותר החזרים. כמובן שזה ישפיע על הפרמייה שנשלם, אך זה בוודאי ישתלם לנו בטווח הארוך.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אבי

המתרץ

טיפולוגיה של שחקני ברידג' (5)

דילוג לתוכן