השוואת מחירים בביטוח עסק – איך תחסכו אלפי שקלים?

לא לוותר על ביטוח עסק
לחיצת יד
תמונה: stockphoto

לחסוך כמה שיותר על עלויות התפעול, זה הכלל שמנחה את רוב בעלי העסקים כדי להעלות את הרווחיות. אלא שרבים הם בעלי העסקים שהחליטו פשוט לוותר על ביטוח לעסק, וחבל כי בזמן אמת הוא יכול למנוע מהם לסגור את העסק. כדי לחסוך מה שצריך לעשות הוא השוואת מחירים. כך תעשו את זה נכון.

למה לחסוך על ביטוח עסק?

כל מי שיש לו עסק רוצה לחסוך כדי להתייעל, ובצדק. חיסכון על הוצאות העסק, יוכל להעלות את הרווחים ולהחליט אם לנצל אותם לטובת השקעה חוזרת בעסק או לצורך הוצאות שוטפות ו/או הנאות בתור אדם פרטי.

אך חשוב לא לוותר על ביטוח עסק לחלוטין, כדי לעבוד וליהנות משקט נפשי. ממש כשם שיתכנו פערים של פירות וירקות, מוצרי חשמל ומלונות, כך יתכנו פערים במחיר ביטוח לעסקים. לכן השוואת מחירים בביטוח עסק היא צעד מבורך לצורך חיסכון, אך לצורך כיסוי ראוי חשוב לדעת איך לעשות את זה כמו שצריך.

גורמים שכדאי לקחת בחשבון לצורך השוואה

  • תחרות בין חברות הביטוח – חברות הביטוח נאבקות על כל לקוח ולקוחה פוטנציאלית ולפעמים מורידות מחירים כדי לפנות ללבם. אלא שלפעמים מה שעולה בזול, בסופו של דבר עולה ביוקר, כיוון שלמרות שישנה פוליסה בסיסית המציעה כיסויים מסוימים שכל חברת ביטוח מציעה, לעתים יש צורך להתאים את הפוליסה לבעל העסק, כדי להעניק לו כיסוי איכותי.
  • בדקו מהם הכיסויים הכלולים בפוליסה – כאמור אין אחידות מלאה בפוליסות שמציעות חברות הביטוח, ולכן חשוב לבדוק מה בדיוק הפוליסה מכסה, למשל: אובדן הכנסות, חבות מעבידים, ביטוח כספים, ביטוח צד שלישי, ביטוח מבנה ותכולה וכדומה.
  • בדקו מהם ההרחבות הספציפיות לצורך התאמה לעסק שלכם – לרוב הפוליסה הבסיסית אינה מקיפה את כל הסיכונים שאליהם אתם חשופים. כדאי להיפגש עם סוכן ביטוח מיומן בענף העסקי שמכיר את הנושא כדי לאפיין את הסיכונים שלכם ולהבין אילו הרחבות נדרשות, למשל: ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח סייבר, ביטוח ציוד אלקטרוני, אחריות מוצר, ביטוח שבר מכני, ביטוח סחורה בהעברה כדומה.
  • רקע ביטוחי – אם הגשתם תביעה ביטוחית במסגרת ביטוח עסק קיים ב- 3 השנים האחרונות, הביטוח יתייקר, אם לא, הביטוח יהיה זול יותר.
  • אופי עיסוקכם – יש מקצועות שחשופים יותר לסיכונים במסגרת העבודה, ולכן ביטוח העסק יעלה להם יותר.
  • גובה השתתפות עצמית – אם תרצו להוריד בעלויות החודשיות תוכלו לבקש הצעת מחיר לביטוח עסק עם דמי השתתפות עצמית גבוהים יותר.

ביטוח משתלם ובהתאמה אישית? יש דבר כזה גם!

השוואת מחירים עשויה להיות עבודה של ממש עבור בעל עסק שגם ככה עמוס עד מעל הראש. אנחנו במרכז הביטוח לעסקים מקצרים בשבילכם תהליכים. אנחנו כבר יותר מ- 20 שנה עובדים עם חברות הביטוח המובילות בארץ, ומשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת השוואת תנאים ומחירים של ביטוח לעסקים בין כל החברות, כולל פוליסות מיוחדות המתאימים למשרדים, מפעלים, בתי מסחר, קליניקות, מסעדות, מפעלים וחנויות וכן נותני שירות למיניהם. נשמח לשוחח אתכם, לאפיין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לחסוך ים זמן וכסף. לחצו כאן ופנו אלינו עוד היום ותיהנו שעומד בסטנדרטים הכי גבוהים!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

עצרו

מלחמת שנת היובל

דרכינו הנסתרות לציין יובל למלחמת יום הכיפורים

תמונת דוד

הפריימריסט

חמשיר לקראת הבחירות המוניציפליות