איך להתאים את ביטוח הרכב לצרכים שלכם?

לקבל את העסקה הטובה ביותר
מכונית צעצוע
תמונה: freepik.com

ביטוח רכב נחוץ ביותר על מנת להגן עליכם מבחינה כלכלית כאשר אתם עולים על הכביש ויושבים מאחורי ההגה. טעויות יכולות לקרות לכולנו, לא משנה עד כמה נהיה זהירים ומנוסים בעניין מסוים, כל שכן כאשר מדובר בנהיגה על כביש, הרווי בסכנות מדי יום ביומו. לא מעט פעמים אנשים בעלי כישורי נהיגה זהירים ומקצועיים עלולים להינזק בגלל נהגים לא זהירים אחרים על הכביש. לכן חשוב מאוד להיות מבוטחים בביטוחי רכב שיכסו כל פגיעה אפשרית בכם וברכב.

בין אם יש לכם רק ביטוח חובה או שיש לכם כיסוי צד ג' או מקיף לרכב, זה קריטי לוודא שאתם מקבלים את העסקה הטובה ביותר שתסייע לכם בזמן אמת.

 

התאמת המחיר הטוב ביותר עבורכם – כמה זה יעלה בהתאם לצרכים שלכם?

ביטוחי החובה, ביטוח מקיף וצד ג' אינם אחידים ולמעשה משתנים בין חברת ביטוח רכב אחת לשנייה, בין סוגי נהגים וסוגי רכבים. למעשה קיים חישוב מסובך ומשוקלל של כל המרכיבים והאלמנטים השונים המשפיעים על איכות הנהיגה והצפי לתאונה חלילה. אם ניקח לדוגמא תאונות אופנוע, הן הרבה יותר קטלניות בדרך כלל מאשר תאונות של רכבים כבדים יותר, כלומר לנהג עצמו. לצערנו לא מעט רוכבי אופנוע נהרגים בהתנגשות חזיתית, תאונות שנהגי משאיות למשל יחטפו מהם נזק קטן עד בינוני, אם בכלל. לכן, ביטוח על אופנוע יעלה הרבה יותר כסף בשל הריבוי של המקרים והחומרה שלהם והסיכוי ההסתברותי שלהם על הכביש.

 

התאמת ביטוח רכב על פי הרגלי הנסיעה שלכם

למי שלא יודע, ביטוח חובה זה דבר שכל רכב שעולה על הכביש חייב לעשות. לכן לא משנה איזה סוג נהג אתם או כמה אתם עולים על הכביש, ביטוח חובה זה כמו שהוא- חובה. במידה ואתם עולים המון על הכביש ונוסעים נסיעות ארוכות בכבישים לא בטיחותיים – רצוי מאוד להוסיף ביטוח מקיף שיכסה לכם את כל הפינות.

 

נצלו את ההנחות בביטוח בשל ריבוי מכוניות

ייתכן וחברת הביטוח שלכם תסכים לעשות לכם הנחה אם אתם מחזיקים בכמה רכבים ומבטחים אותם באותה חברת הביטוח. כמובן שעדיין עניין זה יהיה תלוי בכמות הנהגים של כל רכב, הניסיון שלהם על הכביש, הגיל שלהם, עבירות תנועה קודמות ועוד.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של מיקי

את כולם, עכשיו!

ממשלת ישראל חייבת לשחרר את החטופים ללא דיחוי

דילוג לתוכן