ביטוח נסיעות לחו"ל

האותיות הקטנות שחובה לקרוא
מטוס באוויר
צילום: freepik.com

במבט ראשון יכול מאוד להיות כי כל ביטוחי הנסיעות לחול יראו לכם אותו הדבר. אך לכל ביטוח נסיעות לחול יש את האותיות הקטנות שלו שחובה לבדוק לעומק. לעיתים האותיות הקטנות הן אלה שעושות את ההבדל בין הביטוחים השונים. לכן אנו מציעים לכם שלא להסתכל על הביטוח בצורה כללית אלא בצורה קצת יותר עמוקה. מבט עמוק אל תוך ביטוח הנסיעות לחול יאפשר לכם לדעת כי אתם יכולים לטוס לטיול בחול בראש שקט. הרי הביטוח שאתם סוגרים הוא הפרמטר שאמור להוריד מכם את הלחץ והפאניקה.

 

תאריך ההתחלה והסיום של הביטוח

הפוליסה שאותה אתם סגרתם תהיה תקפה אך ורק בתאריכים שנקובים בה. המשמעות היא שאם החלטתם להאריך את החופשה בחול יהיה עליכם להאריך את הביטוח. בנוסף בחלק מהמקרים מתבצעים שינויים בתאריכי הטיסה, ולכן תהיה חובה לעדכן את הביטוח. תבדקו היטב את התאריכים של הביטוח על מנת שתוכלו לטוס לחו"ל בראש שקט. לא משנה אם הביטוח הוא של חברת פספורט קארד או כל חברת ביטוח אחרת.

 

דמי ההשתתפות העצמית בהפעלת הביטוח

כאשר אתם מפעילים את הביטוח רוב ההוצאות הכספיות נמצאות תחת האחריות של חברת הביטוח. אך כל ביטוח נסיעות לחול מביא איתו דמי השתתפות עצמית שמוטלים על המובטח. כלומר על מנת להפעיל את הביטוח יהיה עליכם לשלם את דמי ההשתתפות העצמית. לא תמיד מדובר על סכומים מאוד גדולים, אך חובה עליכם לבחון את דמי ההשתתפות הללו. כאשר אתם בוחנים מהו ביטוח פספורט קארד מחיר, יהיה עליכם לבדוק את העניין הזה. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם צריכים לשלם יותר מכל השאר.

 

התאמת הביטוח למצב הרפואי הנוכחי

כל אחד מאיתנו מגיע לטיול בחו"ל עם היסטוריה רפואית כזאת או אחרת. ככל שההיסטוריה הרפואית יותר בעייתית, כך מן הסתם המחיר של הביטוח יעלה בהתאם. אך אתם מבחינתכם תרצו לוודא כי הביטוח מכסה את כל הבעיות הרפואיות הנוכחיות. כלומר שאם אחת מהבעיות הרפואיות תתפרץ בחו"ל, יהיה לכם אל מי לפנות בעניין הזה. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו הביטוח לא יכסה אתכם, וכל ההוצאות הכספיות יהיו עליכם. עלות הטיפול במדינה זרה גבוהה בהרבה מעלות הטיפול בארץ.

 

אפשרות לביטול הביטוח בעת ביטול הנסיעה

אין סיבה שלא תוכלו לבטל את הביטוח במקרה שבו הנסיעה התבטלה. הרי לא חסרות סיבות שבגינן אתם עלולים למצוא את עצמכם נשארים בארץ ולא יוצאים לטיול. לכן תוודאו מראש כי יש לכם אפשרות לבטל את הביטוח בסיטואציה מהסוג הזה. גם אם יש דמי ביטול, תוודאו כי לא מדובר על דמי ביטול גבוהים במיוחד. האחריות לבחינת כל הנושאים הללו נמצאת בידיים שלכם. אחרי שתבחנו את הפוליסה לעומק תוכלו לטוס לחו"ל בראש שקט וללא כל דאגה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך