הר הביטוח

כיצד הוא יכול לחסוך לכם כסף
מדרון מטבעות
תמונה: pixabay

אין כל עוררין על כך כי יוקר המחיה בישראל הנו משמעותי וגבוה במיוחד. עם זאת, לצד יוקר המחיה, ניתן לראות כי רבים אינם מתנהלים כלכלית בצורה נכונה, ואף זורקים עשרות שקלים מיותרים בכל חודש מחדש. דוגמה מובהקת לכך הוא תחום הביטוחים. וכאן בדיוק נכנס לתמונה מנוע החיפוש ייחודי אשר נועד לעזור לכם לאתר כפל ביטוחים, ולחסוך כסף. הגיע הזמן שתכירו, הר הביטוח – כיצד הוא יכול לחסוך לכם כסף.

כאמור, תחום הביטוחים הנו גורם מרכזי בעלויות כספיות גבוהות מדי. רובנו יודעים כי ישנה חשיבות אדירה בביטוחים שונים, אך הנתונים מראים כי הרוב לא נוטה להתעמק בפרטים, רוכש פוליסה מסוג כזה או אחר, ושוכח מכך לאחר מכן, מה שיוצר מצב של ביטוחים חופפים או זהים, או במילים אחרות, בזבוז כסף.

מהו הר הביטוח?

הר הביטוח הוא למעשה מנוע חיפוש ייחודי אשר נועד לעזור לכם לאתר ביטוחים זהים, ובכך לחסוך עבורכם עלות חודשית, זאת ללא פגיעה בזכויות המגיעות לכם. מדובר בשרות חינמי לחלוטין, אשר הושק על ידי משרד האוצר במטרה לעשות סדר בבלגן.

הר הביטוח – כיצד הוא יכול לחסוך לכם כסף רב, בפשטות ובקלות

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס למנוע החיפוש הר הביטוח, להקליד את הפרטים המזהים שלכם. לאחר שלב זה, תקבלו מידע אודות כל הביטוחים הקיימים על שמכם. כל ביטוח נמצא שם, כגון, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח רכב, ביטוח חיים, בריאות, סיעודי ועוד.

לאחר שתראו את הביטוחים הקיימים באופן בהיר ומסודר, תוכלו להבין האם קיים אצלכם מצב של כפל ביטוחים, ובמידת הצורך לבטל מצב זה, אשר גוזל ממכם כסף מיותר מידי חודש. עם זאת, חשוב להיזהר ולהבין כי קיימים ביטוחים דומים אך לא זהים, בעיקר בתחום הבריאות למשל.

ביטוחי בריאות נוטים הרבה פעמים להיות כפולים

כמו כן, בקשר לביטוחי בריאות שונים, יש לדעת כי קיימים מקרים רבים בהם לאנשים קיים ביטוח בריאות פרטי, זאת לצד ביטוח בריאות אשר עשו דרך מקום העבודה. כאן למשל מדובר על דוגמה קלאסית של כפל ביטוחי. כמובן כי מומלץ לערוך את הבדיקה בקפדנות, ובמידת הצורך לפנות לאיש מקצוע. כך או אחרת, מובטח לכם חיסכון משמעותי בכסף שלכם.

מאחלים לכם בהצלחה באיתור כל הביטוחים שלכם וחיסכון רב כמה שניתן בזכות הר הביטוח.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של גבי

מעשה שהיה

איש מכירות טוב צריך ניסיון ויכולת לזהות סכנות