הילה רוזנפלד מונתה לתפקיד סמנכ"לית

ומנהלת התחום העסקי וביטוח משנה פקולטטיבי
צילום של הילה
הילה רוזנפלד צילום: שרון לוין

הילה רוזנפלד ( 35), מונתה לסמנכ"לית ומנהלת התחום העסקי וביטוח משנה פקולטטיבי בחברת שלמה ביטוח. תחליף בתפקידה את הגברת נעמי גיסר, אשר שימשה בתפקיד במהלך השנים האחרונות.

במסגרת התפקיד, צפויה רוזנפלד לפתח את התחום העסקי של החברה, להרחיב את הפעילות העסקית הקיימת ולהטמיע את האחיזה והמעורבות של שלמה בתחום העסקי המסחרי בשוק הביטוח, כמענה גלובלי ופתרון ביטוחי רחב לסוכני החברה.

רוזנפלד, הינה בעלת ניסיון רב שנים בתחום פוליסות עסקיות וחבויות וקשרים בינלאומיים עם מבטחי משנה וברוקרים. ניסיונה בעבר בפעילות בסוכנויות הביטוח הגדולות ימנף את הפעילות עם סוכני הביטוח הפועלים עם שלמה ביטוח.

בתפקידה האחרון, שימשה רוזנפלד כמנהלת מחלקת תכניות בינלאומיות יוצאות ב"הראל". כמו כן, רוזנפלד שימשה בעבר כמנהלת פיתוח עסקי ותחום הסיכונים המיוחדים ב"פלתורס" סוכנויות ביטוח.

אורי אומיד, מנכ"ל שלמה ביטוח: "ענף בתי העסק בשלמה מתפתח באופן יפה. הצטרפות הגברת רוזנפלד תביא לביסוס הפעילות בשלמה ויקדם את הענף. במהלך השנה האחרונה הצטרפו אלינו מספר רב מאוד של סוכנים שהעבירו חלק מפעילותם ואנו זוכים היום לתשתית מבוססת של מוצרים ,קשרים עם מבטחי משנה, כך שענף העסקים יהיה תחום דומיננטי ב"שלמה ביטוח" בשנים הקרובות ואני משוכנע שהילה רוזנפלד תסייע לנו במימוש תכניותינו העסקיות גם בתחום זה.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דילוג לתוכן