זה רק השלב הראשון

המזימה לחיסול העם היהודי
תמונה של שמחה
שמחה סיגן

לפני כתריסר שנים עם פתיחת שנת הלימודים נכנסו לכיתה הראשונה ללימודי פילוסופיה באוניברסיטת קולומביה שבניו יורק שני סטודנטים בגילאי העשרה – ג'פרי ובוב (שמות בדויים), שלא ידעו את נפשם בעת שדרכו רגליהם בכניסה לאוניברסיטה היוקרתית. הם היו בעננים לא רק בשל היוקרה שבכך, אלא גם בשל היכולת להיחשף לקבוצה מגוונת של סטודנטים ומרצים, שחלקם באו מארצות שג'פרי ובוב מעולם לא שמעו עליהן. הגיוון האנושי היה בעיקר בקרב אותם מרצים חדשים בעלי כושר שכנוע שרכשו את ליבם בהצגת תמונות קשות על מצבם הקשה של הפלסטינים, כביכול בשל התנהלות לא מוסרית ולא אנושית של העם היהודי, שהפך אותם לפליטים חסרי כול. אך זאת הייתה רק ההתחלה. באחד הימים בסמסטר השני תקפה חרדה את ג'פרי ובוב כשנכנסו לכיכר המרכזית של הקמפוס וראו שעל הכיכר השתלטה פלוגה של צנחנים ישראלים עם חגור ונשק במרדף אחר סטודנטים שדגל פלסטין התנוסס על חולצות הטי שלהם. נדרשו להם מספר דקות כדי לחזור לעצמם ולהבין שהם צופים בהצגה הממחישה כביכול מציאות יום-יומית בשטחים הכבושים של הפלסטינים. למעשה הצגות אלה הן סיפור שחוזר על עצמו בקמפוסים ובמהלך השנים הפך לגל של שנאה כלפי יהודים באשר הם.

ניתן לומר כי כעת אנו חווים את הפרומו לחיסולו של העם היהודי על ידי 13 מדינות שכולן מאופיינות במשטר דיקטטורי. המכנה המשותף למדינות אלה הוא שרובן ככולן מוסלמיות, פרט לסין ורוסיה. הרשות הפלסטינית נמצאת בסוף הרשימה, אף שאינה מדינה. בתקופה של 12 שנים תרמו המדינות השותפות סכומי עתק, כשקטר מובילה בתרומה מרשימה של למעלה משלושה מיליארד דולר. הסכום הכללי שנמסר לאוניברסיטאות הוא כעשרה מיליארד דולר, אך 40% ממנו לא דווחו לשלטונות האמריקנים. התרומה הנדיבה נועדה לייצר שטיפת מוח שתהפוך שכבות של סטודנטים וסטודנטיות לשונאי ישראל. בשלב מאוחר של התכנית, בשבוע שהחל ב-7/10/2023 שבו התרחש רצח המוני ומתועב של יהודים בישראל, הוצפו רחובות ערים בארצות הברית ובאירופה בהפגנות אלימות הקוראות לחיסול העם היהודי. ישראל הייתה במצב של הלם והתקשתה לפעול כראוי, ומפעילי ההפגנות ניצלו זאת כדי לייחס לישראל את זוועות הרצח של חמאס.

כיום כבר מתחזק החשד שהיעד הסופי של 13 המדינות הוא לכבוש מבפנים את מדינות המערב באמצעות פיתוח שכבה חדשה של מנהלים שטופי מוח, בוגרי אוניברסיטאות מובילות. אלה, שספגו שקרים במקום את האמת לאמיתה, אמורים להיות הכוח המוביל בהפיכת מדינות המערב לדיקטטורות. הכלים כבר מוכנים, ההמון הצועד והצועק חש שהוא משנה את העולם לטובה. בינתיים על פי דו"ח של פרופ' איתן גלבוע התגלה שהרשות הפלסטינית תרמה לסירוגין סך מצטבר של 4.5 מיליון דולר, מהם 643 אלף דולר להקמת קתדרה ללימודים פלסטיניים באוניברסיטת בראון היוקרתית. לא קשה לנחש מה יהיה התוכן של לימודים אלה. 

האם יש פתרונות למצב שנוצר? אכן כן, וכמעט כולם נמצאים בממשל האמריקני, שצריך להפעיל את החוק להעלמת תרומות מעיני השלטון, להחרים את התרומות, לסלק מרצים המדקלמים שקרים והכפשות על העם היהודי ולתבוע את אותן הנהלות האקדמיה שאפשרו לשטוף את מוחם של הסטודנטים. וכן, גם לאפשר כניסה של משטרה לקמפוסים שבהם מתנהלות מהומות גזעניות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

31 תגובות

 1. כל מלה.
  המגמה החתרנית הזו: לערער את הביטחון העצמי של אנשי המערב בתרבותם, לבלבל ולרמות אנשים באמצעות הינדוס תודעה תוך ניצול נדיבות ערכי המערב נגדו, התחילה בבריה"מ, כפי שהעיד קצין בכיר בק.ג.ב. Yuri Bezmenovשערק לארה"ב עוד ב-1968. האיסלם הכובש העתיק את כל השיטות הן של הנאצים והן של הקומוניסטים איך מכרסמים את עוצמת המערב מתוכו.
  במובן זה הנהגת ארה"ב ואירופה המערבית היא צפרדע המתבשלת לאיטה מבלי להבין עד כמה הם בסכנה.
  https://bigthink.com/the-present/yuri-bezmenov

 2. בבקשה, אל תאבד את הצפון. עוד לא מחסלים את העם היהודי. גם אם קיימת בדמיונם של כל מיני אנטישמים מזימה כזו אין סיכוי שהיא תתממש. העזתים (רוב העזתים הם חמאס) ניסו והם חטפו מכה בקנה מידה תנ"כי. כך גם קורה בדרום לבנון והיד עוד נטויה. נכון. יש בעיה קשה באקדמיה. לא רק בארה"ב. גם אצלנו כאן היא קיימת אמנם בזעיר אנפין. אנו פועלים כנגד מגמה זו אבל לא בהיקף מספיק. הצרה שלנו לא באה מבחוץ. היא נובעת מבפנים. אנו לא מצליחים ליצור לעצמנו שלטון ראוי. בזה יש להתחיל. דווקא כאן.

  1. מסכים איתי רק כדאי שנהיה ערים לכל התרחשות קטנה כגדולה

  2. נכון שעלינו להיות ערים למה שמאיים עלינו והוא מגיע בראש וראשונה מהחמאס. יחד עם זאת צריך לטפל בהתעוררות האנטישמיות המאיימת עלינו ועל בני עמנו

   1. הבעייה איננה רק בין מוסלמים לבינינו.את השכבה המאיימת שתגיע לניהול מגזרים שונים של ארה"ב לא יצרו המוסלמים ואפילו למדינת ישראל אין יד בזה.המוסלמים התלבשו על מצב קיים.
    יש היום בארה"ב ובחלקים של אירופה כלל שהוא מעל הכל.יש מדכאים יש מדוכאים ואנחנו תמיד לצד המדוכאים.כך שחורים ולבנים גייס ומיזוגניים.אנו בסיפור הזה "הלבנים".אפילו נכדתי החייה בניויורק חושבת כך אבל בשל קשריה לישראל לא מכלילה את ישראל בצד המדכא.כל הסיפור קרם עור וגידים באליפות הnba של 2020.אז ניתן הכשר לתנועה השחורה הבדלנית שאמרה בעצם "תנו לשחורים לחיות" אבל היא סייעה לעיקרון של "טובים" ו"רעים".תומכי חמאס נתנו יד למגמה ששרתה אותם שהם המדוכאים ואנו המדכאים.הכיעור בהפגנות ברור אבל הוא יימשך עד שלא נגיע להסדר עם הפלשתינאים שהוא קשה מתמיד.

    1. עוזי היקר,
     בשנים 2014-2018 כתבתי ספר על הסכנות האורבות לנו כתוצאה מזלזול מוחלט של הממשלה בתהליכים שאת התוצאה שלהם ראינו ב 7/10. ניתחתי היעדר מקצועיות במשרד החוץ ואת המספר הרב של גורמים העוסקים בהסברה למרות שאין להם ידע וניסיון בתחום. אני מאד מקווה שאתה צודק, אך ניסיון מצטבר(לא שלי) של העבר מצביע על סכנות שלא הכרנו כדוגמתן מאז הקמת המדינה. אין ספק שסינוואר מתעתע בנו ומציג בכל פעם דרישות חדשות, אך אין ספק שגם הרשות הפלסטינית החלה להראות את הצבעים האמיתיים שלה. הקמת מחלקה ללימודי פלסטינה בכספי הרשות (קרי קטר) מראה יחד עם אירועים קודמים, כמו התביעה בבית הדין הפלילי בהאג, מראה שידיהם אינם נקיות.

  3. אני מתייחס בעיקר לחמאס המפוזר במספר ארצות פרט לרצועה, ולמתרחש באקדמיה בארה"ב, בריטניה וחלק מאירופה. המדובר בשטיפת מוח הנמשכת בעיקר בעשור האחרון שקונה לה מקום אצל רבים, גם משום שבמשך תקופה זו וגם קודם לכן, ניתן לומר שישראל לא הגיבה. אני מאד מקווה שאתה צודק, אך עדיף להציג את הפרצוף המכוער של החמאס לגרורותיו.

 3. המוסלמים טובים בטרור ובמהומות
  כמדינות בקושי יש להם זכות קיום
  ברגע שהעמידו עצמם מול המערב, הם בדרך להפסד

  1. יש יותר מידי סימנים ועדויות על כוונת המוסלמים להשתלט על החיים בכל ואופיים בפרט, במדינות שפתחו את שעריהן לקלוט אותם כפליטים וכמהגרים. יש נתונים המצביעים על האחוז הגבוה של המוסלמים בתוך כלל התושבים בערים מסויימות באירופה.
   אם בעבר הכוונות היו מוצנעות, היום הן הפכו לגלויות. ראינו כבר את הקריאות להשתלט בכוח על החיים בירות שונות בעולם המערבי. המהגרים וגם המוסלמים שהפכו לתושבים בערים ובארצות שקלטו אותם מצפצפים על החוק ומתפרעים בראש חוצות. הםלא העזו לעשות כך במדינות מהן ברחו (בארץ המולדת שלהם). שם טבחו בהם והפכו אותם לפליטים במערב ההומני והנאור.
   לדעתי, הם לא הולכים להפסיד. נהפוך הוא, הם צפויים להצליח, תוך כדי שימוש בכלים דמוקרטיים שמחייבים את "המארחים".

 4. אם נצליח לשכנע בכך את מדינות המערב תהיה לנו מעטפת הגנה עוד יותר חזקה.

 5. קשה להילחם בכל כך הרבה כסף שנשפך על האוניברסיטאות בארה״ב ובארצות אחרות באירופה.
  וה״צפרדע״ ממשיכה להתבשל בלי לחוש בסכנת החיים בה היא נתונה.
  צריך ארוע מכונן שיעיר את ״צפרדע״!

 6. חבל שאין מדינות המערב. מפרידות בין הקוראן למוסלמים. המהות של הקוראן והמוסלמים להשליט ולשלוט בעולם המערבי כולל אר"הב לפי דרכם ואמונתם . האיסלאם שהיא זהות דתית והדחקה כל מה שלאומי.הגיע הזמן שהמערב הנאור התפקח ויפעל כנגד תופעה זאת

 7. בס״ד
  הנושא חשוב מאוד.
  כדאי היה להסביר מדוע התמקדו התורמים הערביים באוכלוסיית הסטודנטים הצעירה -24-18 ובמרצים. הבחירה בהם נועדה לטעת בדור העתיד של מנהיגי ארה״ב בתחומי המדיניות, הכלכלה, התקשורת והמשפט יחס עוין לישראל ובכך לערער את את הברית ארוכת השנים בין ארה״ב וישראל.

  מסקרים שנערכו בארה״ב בימים אלה מסתבר שמרבית גילאי 25 ומעלה, תומכים במלחמתה הצודקת של ישראל בחמאס אך מנהיגי העתיד של ארה״ב לא יבואו מקרב אוכלוסייה זו.

  בנושא התרומות המפליגות של קטאר ושל מדינות ערביות נוספות חשוב היה לציין שהן ניתנו בעיקר למחלקות ללימודי המזרח התיכון ופלשתין.
  בתמורה דרשו מן המחלקות לצמצם את קשריהן עם עמיתים ישראלים ואת מעורבותם בפרויקטים משותפים לישראל ולארה״ב.

  במאמר נכתב שכיום מתחזק החשד שהתורמות
  שואפות לכבוש מבית את מדינות המערב.
  הדברים ידועים מזה עשורים אחדים אך לא פורסמו בתקשורת. כבר בתחילת המאה ה-21 אמרו האימאמים במסגדי לונדון קבל עם שמטרת המוסלמים היא להשתלט על בריטניה ולא להשתלב בה.

  במאמר נכתב כאמור שמתעורר חשד של ניסיון השתלטות מוסלמי על המערב. תהליך ההשתלטות באירופה שונה מזה המתרחש בארה״ב.

  בארה״ב שיעור המוסלמים קטן יחסית עדיין אך השפעתם גדולה כפי שהוסבר במאמר.
  באירופה הופכים המוסלמים לרוב בגלל שיעור הפריון הגבוה מאד שלהם ושיעור הפריון הקטן מדי של האירופים.
  אוכלוסיית אירופה סובלת מ-2010 משיעור פריון תת-החלפתי, כלומר דור ההמשך הולך וקטן מדור לדור ובתוך זמן קצר לא יוכל לפרנס את עצמו, את ילדיו המעטים ואת הקשישים הרבים. אירופה קלטה בעשורים האחרונים אוכלוסייה מוסלמית גדולה ששיעור הפריון שלה גבוה במיוחד והיא הולכת והופכת בהדרגה לרוב במדינות אירופה. מכאן,השפעת המוסלמים באירופה גדלה לא רק בגלל ההסתה הפרועה נגד ישראל והיהודים אלא גם בגלל משקלה הדמוגרפי ההולך וגדל.

 8. זאת לא רק בעיה שלנו
  להקים קואליציה פעילה למלחמה בטרור האיסלמיסטי
  זה אפשרי

  1. זה דורש סכומים גבוהים של כסף ובעיקר יכולת ניהול מקובלת על השותפים לרעיון

 9. בהתחלה חשבתי שאתה מגזים מאוד
  ככל שעובר הזמן ואני רואה מה קורה בחו"ל
  אני מתחיל לחשוב שאולי יש צדק במה שאתה אומר

 10. כרגיל , שמחה סגן מיטיב להסביר דברים מסובכים בצורה פשוטה וברורה. חבל שהמנהיגים שלנו לא קוראים את מה ששמחה כותב, אולי היה לנו יותר טוב במדינה הזאת . שמחה, תמשיך לכתוב, קול ההגיון !!

  1. זה תמיד קל מאד להאשים את כל העולם.
   איפה ישראל היתה מאז 1967 כשנוצרה בעית השטחים.האם אתם זוכרים את מלכת האמבטיה של חנוך לוין.מענין מה הוא היה אומר אם היה רואה את המצב הפנימי והחיצוני הנורא של ישראל.

 11. לדוגמה, בארצות הברית יש יותר יהודים מאשר מוסלמים. והממשל איתנו. אז למה להיבהל?

 12. לגמרי חושבת שצריכים להיות ערניים, אבל זה לא מספיק. חייבים לחדש הסברה מקצועית ומשמעותית. חייבים הסברה שתתמקד בקשר בין מה שקורה אצלנו למה שיקרה בכלל המערב אם לא יתעוררו קודם.

  1. היי דליה,
   הסברה = מיתוג וכל אחד מאיתנו מכיר זאת מחייו הפרטיים כמו גם המקצועיים. מיתוג הוא תהליך שנועד לשנות או לתחזק תודעה. הבעיה הנוכחית היא שלא ניתן לחזור לתדמית המלווה אותנו מזה שנים כמו לדוגמא "סטארט-אפ ניישן". עלינו להתמקד במיתוג האנטישמיות החדשה, ובפרצוף האמיתי של החמאס, וכן, גם הרשות הפלסטינית.

 13. כתבה בהירה וכתובה היטב .
  לצערי יותר מדי מדויקת . נקוה שנוכל להפוך את המגמה . יהיה קשה ביותר . המגמה העולמית נגדנו .

 14. איני חולק על תיאור המצב שלך, השאלה מה עושים. התגובה אוי אוי אוי אינה מספיקה וגם הפעלת "הסברה" המיתולוגית היא אשליה. אנחנו בסיטואציה קשה ויודעים זאת לא מהיום. בקושי 7.5 מיליון יהודים, ועוד בערך כמספר הזה בעולם, בתוך ים ערבי ומסביבו ים מוסלמי המקיף מיליארדים. יש סכסוך בין העמים שאין דרך לפתור בדרך של הגיון או מי צודק. אנחנו באנו לכאן, גירשנו חלק מהאוכלוסיה וקבענו עובדות בשטח. זה קשה, זו שיטת ביצת קולומבוס, אבל אם נקבל שמה שקרה ב 1948 עם תיקונים קלים זו המציאות שנקבע, יש חלק מהערבים בסביבה והרבה בעולם כולו שמוכנים לקבל את העובדות בשטח ולדו קיום אתנו ולשלב אותנו כחלק מהמערך האיזורי והגלובלי. חלופית אם אנחנו ממשיכים את הסכסוך פתוח ודינמי, אנחנו בלוחמה עצימה בכל החזיתות וההתפתחות תהיה לפי יחסי הכוחות הריאליים באיזור ובעולם. אנחנו מספרים לעצמנו שרק אנחנו צודקים ואין מגבלות לכוחנו, רק נרצה וננצח את כל העולם… יהירות ואטימות זו הם ההורים של 6/10/73 ושל 7/10/23. להערכתי, רק הליכה עקבית במסלול הראשון יכולה להוביל אותנו להתייצבות חיובית וטובה. איני רוצה לומר מה הצפי שלי להמשך הליכה במסלול המשך הלוחמה.

  1. מיכה שלום,
   קראתי בעיון את תגובתך, ולמרבה הצער מסכים לחלק משמעותי מדבריך, המצב היום גרוע יותר. הממשלה מורכבת מאלה הבטוחים שהם הכי צודקים מסיבות של קשר ישיר עם אלוהים. אין דרך אחרת להגדיר זאת מאשר כאוס שבא לידי ביטוי כמעט בכל פינה.

 15. תודה ששיתפת אותי בכתיבת הסיפור האקטואלי כל כך.חשוב לתעד ביצירות ספרותיות רוח של תקופה,"הבצק מוכן צריך עוד לאפות"והעיקר להמשיך לכתובמ
  לי חסרה היתה התיחסות למידע האוביקטבי ,נתוני רקע מעמיק שהיה לסטודנטים.

 16. היי דליה,
  הסברה = מיתוג וכל אחד מאיתנו מכיר זאת מחייו הפרטיים כמו גם המקצועיים. מיתוג הוא תהליך שנועד לשנות או לתחזק תודעה. הבעיה הנוכחית היא שלא ניתן לחזור לתדמית המלווה אותנו מזה שנים כמו לדוגמא "סטארט-אפ ניישן". עלינו להתמקד במיתוג האנטישמיות החדשה, ובפרצוף האמיתי של החמאס, וכן, גם הרשות הפלסטינית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דילוג לתוכן