Dyson נרתמת למאבק בזיהום

מכשיר חדש המסלק גורמי אלרגיה ומזהמים

Dyson משיקה מכשיר חדש המסלק גורמי אלרגיה ומזהמים בחלל הבית והמשרד

  • חברת Dyson  מרחיבה את קטגוריית מגברי האוויר (מאווררים) שלה ומשיקה מסנן אוויר חדיש וייחודי Dyson Pure Cool.
  • מסנן האוויר Dyson Pure Cool מסלק 99.95% מהאלרגנים והמזהמים עד לרמה של 0.1 מיקרון.
  • האוויר בבית ממוצע עלול להיות מזוהם עד פי 5 מן האוויר בחוץ. אבק ביתי הנישא באוויר הוא הגורם מספר אחד לאלרגיות.

חברת ,Dyson המובילה את ענף שואבי האבק, מרחיבה את קטגוריית מגברי האוויר (מאווררים) ומשיקה את מסנן האוויר Dyson Pure Cool. מדובר בפיתוח מקורי של Dyson המסלק 99.95% מהאלרגנים והמזהמים בחלל החדר עד לגודל של 0.1 מיקרון. המסנן לוכד חלקיקי מזהמים קטנים שאינם נראים לעין אך מצויים בכל חדרי הבית ועלולים לפגוע בבריאות הדיירים.

זיהום אוויר הוכרז כאחת מהבעיות העולמיות המרכזיות על ידי ארגוני בריאות בינלאומיים. ממחקר שערך ארגון הבריאות העולמי (WHO) נמצא כי מדי שנה מתים יותר אנשים כתוצאה מזיהום אוויר בתוך מתחמים סגורים מאשר מזיהום אוויר בחוץ. זיהום אוויר בתוך מתחמים סגורים נגרם ע"י גורמים ביולוגיים המצויים באוויר וקשורים לטחב ולעובש. זיהום האוויר התוך-מבני מגביר ב-50% את הסיכון למחלות בדרכי הנשימה בילדים ובמבוגרים. גם המשרד להגנת הסביבה האמריקאי (Environmental Protection Agency) EPA  מציין כי הסיכונים הבריאותיים והסביבתיים שבזיהום אוויר תוך-מבני אינם פחותים מהסיכונים שבזיהום אוויר חיצוני ועל-פי רוב אף חמורים מהם.

מבחינה בריאותית, מסנן האוויר של Dyson מסייע בלכידת מזהמים כדוגמת חיידקים, אבקנים, אלרגנים וריחות. הוא בעל מסנן זכוכית HEPA º 360 חדשני העשוי מסיבי זכוכית וסיבי פחמן הלוכדים ביעילות 99.95% מהחיידקים המזהמים וריחות לא נעימים באוויר. המכשיר יונק את האוויר המזוהם 360 מעלות וזורק אותו בחזרה לחדר כשהוא מסונן ונקי. הוא מיועד לחללים ביתיים ומשרדיים והוא פועל בצורה מיטבית בחדרים בגודל של 12 מ"ר.

המסנן החדש משמש גם כמאוורר בעת הצורך ובזכות הטכנולוגיה הייחודית שלו ™Air Multiplier המוגנת בפטנט לפיזור אוויר לטווח רחוק, נוצרת סירקולציה של אוויר מסונן ונקי ברחבי החדר כולו. המסנן זכה ב"אות השקט" (quiet mark) המוענק על ידי האגודה למניעת רעש (Noise Abatement Society). למסנן גם טיימר שינה המתוכנן לסינון אוויר לטווחי זמן הנעים בין 15 דקות לעד 12 שעות.

המסנן אושר כמכשיר ידידותי לסובלים מאסטמה ומאלרגיות על ידי Allergy Standards Limited. נשים בהריון, תינוקות ופעוטות כמו גם הסובלים מאלרגיות לקרדית האבק ימצאו במכשיר זה פתרון.

מסנן האוויר בטיחותי לשימוש בזכות הטכנולוגיה הפועלת ללא להבים או חבטות רוח ולכן הוא בטוח בקרבת ילדים. המנוע יושב בבסיס המכשיר. מארז המנוע הוא בעל תכנון אקוסטי המפחית רעש ורעידות. אין צורך לנקות את המסנן. החלפת המסנן נעשית לאחר שנה, בשימוש של 12 שעות ביום.

גם במוצר זה, חברת Dyson  שומרת על הקו העיצובי שלה, ובדומה לשואבי האבק ולשאר מוצריה, המסנן משדר אלגנטיות ויוקרה.

פירוט טכני:

למסנן מהירות חזיתית נמוכה המסייעת בסילוק המזהמים. האוויר עובר דרך מסנן זכוכית HEPA º360 המסוגל לינוק את האוויר מכל מקום בחדר. המסנן עשוי מ-1.1 מטרים רבועים של סיבי מיקרו בורוסיליקט המקופלים 254 פעמים ומסנן פחמן אקטיבי המורכב מגרגירי פחמן פעילים הלוכדים ריחות, רעלנים מסוכנים וגזים מזיקים אחרים. כמו כן, למסנן אטמים מגומי היוצרים ואקום שאוטם את האוויר בתוך המסנן.

 

צבע לבן
מידות גובה 1018 מ"מ/ רוחב 190 מ"מ/ עומק 110 מ"מ
מנוע DC יעיל מבחינה אנרגטית
עוצמת כניסת חשמל 56W (max)- 6W (min)
עוצמת כניסה במצב המתנה קטן מW – 0.5
עוצמת המתח 220V-240V 50 Hz
עוצמת יניקה 331/s (max)- 51/s(min)
דרגות 10 עוצמות לשליטה באוויר
אורך הכבל 2 מטר
עוצמת הרעש 62dBA
משקל 3.25 kg

המחיר לצרכן 2,990 ₪

ניתן יהיה לרכוש אותו אצל היבואן ב.נ.ז.כ. סחר בע"מ ובחנויות המורשות

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של מיקי

את כולם, עכשיו!

ממשלת ישראל חייבת לשחרר את החטופים ללא דיחוי

דילוג לתוכן