מיתוג עסקי

3 טיפים חשובים לחיזוק המותג שלכם ברשת
תמונה: שטיק מדיה

מיתוג עסקי הוא אחד מאבני היסוד המשמעותיים בחיים של כל חברה ועל כן המשמעות שלו במסגרת פעילות השיווק והפרסום של העסק שלכם היא עצומה. בניגוד למה שמקובל לחשוב, מיתוג עסקי אינו כולל רק את הלוגו של החברה שלכם – אלא זהו שם כולל לכלל הנראות של החברה שלכם בכל הפלטפורמות האפשריות – און ליין ואוף ליין (גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, עיתונות, שילוט וכדומה).

ביקשנו ממומחי המיתוג של שטיק מדיה לתת לנו כמה טיפים בנוגע לשמירה על השפה המיתוגית שלכם ודרכים לחיזוק הנראות שלכם ברשת. אז ניגש ישר אל הטיפים>

שמרו על אחידות בנראות של המותג שלכם  

בעולם כיום, מותגים מנהלים את הפעילות שלהם בכמה פלטפורמות במקביל, גם בעולם האון ליין וגם בעולם הפרינט הפיזי. לא משנה אם אתם עושים עיצוב עבור אתר, פייסבוק, ברושור או כל כלי אחר, אתם חייבים לשמור על אחידות עם הנראות של המותג שלכם.

בעל המקצוע שיבצע עבורכם מיתוג עסקי, צריך להכין עבורכם בין היתר גם את פאלטת הצבעים של המותג – באילו צבעים ניתן להשתמש, מהם הצבעים הראשיים והמשניים במותג, איך ניתן להשתמש בלוגו וכדומה. שמירה על נראות אחידה תאפשר ללקוחות שלכם לזכור אתכם, את המותג שלכם, לבנות מולו מערכת יחסים וכמובן לחזק את המותג שלכם מולו.

דוגמאות של פלטפורמות בהן חשוב לשמור על הנראות של המותג שלכם:

  • באנרים
  • אתר אינטרנט
  • בניית דפי נחיתה
  • פוסטים בפייסבוק
  • פוסטים באינסטגרם
  • כרטיסי ביקור
  • מצגות עסקיות
  • ברושורים
  • ועוד

כבדו את המותג שלכם

בעלי חברות שלא מכבדים את המותג שלהם הם אניגמטיים ולעיתים נוהגים בחוסר רציונליות, וכמובן פוגעים בהכנסה שלהם וביכולת של המותג שלהם להגשים את מלוא העוצמה שלו. האלמנט הגרפי הממוקד ביותר שמייצג את החברה שלכם הוא הלוגו שלכם, והשפה העיצובית שאתם בונים בעקבותיו על כל חומריה.

אל תפקירו את הבסיס של העסק שלכם בידיים של מעצבים חסרי ניסיון. בדקו טוב טוב את היכולות, הניסיון והרקע של המעצבים שלכם, כדי להבטיח שאתם בונים שפה שתחזיק איתכם שנים קדימה.

אל תעצבו אתר שנראה כאילו עוצב בשנת 2000. תשקיעו בחברה שלכם ובנראות שלה –. אל תוציאו כרטיסי ביקור זולים. אל תוציאו חומרי פרינט על חומרים זולים – ההשפעה של הנראות הגרפית שלכם על הלקוחות שלכם היא עצומה.

בעלי המקצוע שאתם בוחרים משקפים את מה שאתם מאחלים למותג שלכם וכמה שאתם מוכנים להשקיע בהקמה נכונה ובריאה למותג שלכם.

תהיו יוצאי דופן

קשה מאוד לייצר בידול היום. כמות המותגים בכל תחום היא עצומה והיכולת שלכם לבלוט ולהתבדל, ולגרום ללקוחות לשים לב אל המותג שלכם תלויה רבות בשפה המיתוגית שלכם. חשבו על זה, האם אתם מכירים תחום שיש בו רק מספר שחקנים מועט (אני מחריג חברות ממשלתיות או חברות כמו ענק בתחומי תשתית ששם מתקיים מונופול או דואופול כלשהו)?

כמובן שלתחום מיתוג עסקי יש השפעה עצומה ביכולת שלכם להתבדל מהסביבה העסקית שלכם.

אל תהיו כמו כל שאר המתחרים שלכם. אל תסתכלו על השחקנים בשוק שלכם ותנסו להיות בדיוק כמוהם – כי אז אף אחד לא יזכור אתכם. חשוב מאוד שתנסו לייצר בידול בנראות שלכם מהשחקנים האחרים בסביבה העסקית שלכם וכך לייצר הכרה ומודעות הולכת וגדלה אתל קהלי היעד שלכם.

 שטיק מדיה – מיתוג עסקי מקצועי לחברות וארגונים

משרד שטיק מדיה מומחה בבניית שפה מיתוגית לחברות ומיתוג מחדש לחברות שעומדות בפני שלב של שינוי השפה שלהן. המשרד כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בעולם המיתוג, שחיים ונושמים מיתוג ומלווים עסקים לעבר בניית שפה מבודלת ועוצמתית.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של בורוכוב

סכנת נעילה

על הסכנה שבנעילת מכשירים ממרחב הסייבר