יום כיף לעובדים בראש השנה

מה צריך לדעת לפני שעורכים יום כיף כזה?
טיול שטח
תמונה: ניקלס בע"מ

מדי שנה, מרבית עם ישראל מחכה בקוצר רוח לבואו של חג ראש השנה אשר מביא עמו את הבשורה על תקופת החגים שעומדת להתחיל. למעשה, מדובר על תקופה שכוללת בין היתר המון רוח טובה ואווירת חג, אם כי ראוי לציין באותה הנשימה שתקופה זו כוללת גם פגרות יחסית תדירות מהעבודה – דבר אשר עלול לגרום להתרופפות מסוימת בקרב עובדים מסוימים. ובכן, בתור מעסיקים – עליכם לדאוג להרים את המורל של העובדים שלכם בתקופה שכזו ולשלוח אותם אל תקופת החגים עם מספר זיכרונות טובים ונעימים ממקום העבודה שלהם, דבר אשר תוכלו לקיים על ידי עריכת יום כיף לעובדים בראש השנה. אז מה עליכם לדעת לפני שאתם עורכים יום שכזה ולמה כדאי לכם בכלל לבצע זאת? על כך ועוד החלטנו להסביר לכם במהלך כתבה זו.
בנוסף, מומלץ להיעזר בחברה להפקת אירועים כמו חברת ניקלס אירועים.

למה כדאי לערוך יום כיף לעובדים בראש השנה?

• גיבוש של העובדים – בין אם מדובר על פעילות ספורטיבית אתגרית או לחילופין, על יום כיף שכולל סדנת אלכוהול מהנה – אין ספק כי השתתפות קולקטיבית של כלל העובדים מחוץ לשעות העבודה היא דבר נהדר שתאפשר לעובדים שלכם להתגבש יחדיו ולהכיר יותר לעומק מחוץ למשרד. למעשה, היכרות וגיבוש שכאלו יכולים לתרום רבות למען שיפור הדינמיקה בסביבת העבודה שלכם, כאשר הדבר בעצם תורם למען יכולת עבודה בצוות טובה יותר של כל עובד – דבר שתורם בעצם למען שיפור תפוקת בית העסק שלכם.

• להראות הערכה לעובדים – אין ספק כי עריכת יום כיף לעובדים בראש השנה זו החלטה נהדרת שמביאה איתה המון יתרונות לשולחן עבור המעסיקים שמקיימים זאת, אם כי ראוי לציין שמדובר בהחלטה נהדרת לא פחות גם עבור העובדים שלכם. למעשה, כאשר אתם עורכים עבור העובדים שלכם יום כיף לרגל חג ראש השנה אתם מראים להם עד כמה אתם מעריכים אותם – דבר שיכול לסייע להם להמשיך במאמציהם האדירים, מאחר והצורך בתחושה של הערכה הוא צורך אנושי בסיסי לגמרי, צורך אותו אתם ממלאים בכך שאתם מראים לעובדים שלכם הערכה על ידי עריכת יום כיף בראש השנה.

מה צריך לדעת לפני שעורכים יום כיף לעובדים בראש השנה?

לפני שאתם מחפשים אחר רעיונות יצירתיים של יום כיף עובדים בראש השנה, חשוב מאוד להדגיש כי עליכם לבחור באטרקציות מהן כלל העובדים שלכם יוכלו ליהנות, או לפחות רובם המוחלט. לשם כך, מומלץ מאוד לערוך סקר קצר בקרב סביבת העבודה שלכם ובו תשאלו כל עובד מהן האטרקציות בהן היה שמח להשתתף בעיצומו של יום כיף שכזה – כאשר תוכלו להשתמש בממצאי הסקר על מנת לבצע בחירה מדויקת ככל הניתן בהתאם לרצונותיו של צוות העובדים שלכם. בעוד כי אי אפשר לקלוע לטעמם של כולם – בהחלט אפשר להשתדל על מנת לספק לעובדים שלכם את החוויה לה הם ראויים בתקופת החגים המשמחת.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דילוג לתוכן