הכירו את תיצוג פדגו פלסטיק

פתרונות תצוגה מתקדמים

בהגדרתו המילונית, רושם ראשוני הוא הרושם המתקבל על אדם מסוים באופן מידי (בין מספר אלפיות השנייה ועד למספר מצומצם של דקות) בעת שהוא נפגש עם אדם אחר. אולם אם תשאלו את אנשי המקצוע של חברת תיצוג פדגו פלסטיק, הרי שהם ירחיבו את משמעותה של הגדרה זו ויציגו את משקלה הנכבד הבא לידי ביטוי במפגש שבין אדם למוצרים ופריטים צרכניים שונים.

נסו לרגע לחשוב על מוצר מסוים בו פגשתם. למחיר וודאי יהיה פקטור משמעותי ברכישה, אך לצד זאת, אם הוא לא יוצג כהלכה, ייתכן ואנו נפסח עליו או נתפוש אותו ככזה שאיננו שווה את ההוצאה. מנגד, ייתכן ונפגוש באותו המוצר בדיוק, ובמחיר פחות אטרקטיבי; אולם כאשר אותו המוצר יהא מוצג באופן מושך ובנגישות יתרה, הרי שהסיכויים לרכישתו יעלו בהתאמה.

עיצוב מתקני תצוגה בהתאמה אישית

חברת תיצוג פדגו פלסטיק יושבת בראשון לציון ומתמחה באפיון, עיצוב, ייצור והתקנה של מתקני תצוגה בעבור עסקים בכל היקף פעילות ובכל קנה מידה.

מתקני התצוגה עשויים בהחלט לפגוש אותנו בכל עת ועת, בין אם בביקורנו בפיצוציה הסמוכה לביתנו, ובין אם בביקורנו ברשתות השיווק, במרכזים מסחריים ובחנויות השונות.

אלו הן קופסאות הפלסטיק השקופות המכילות ממתקים שונים במרכולים, ואלו הם מדפי התצוגה ובהם מוצגים הבשמים החדשים בעת שיטוטנו ברשתות הפרמה.

הצוות המקצועי של תיצוג פדגו פלסטיק לומד לשאול את השאלות הנכונות על בסיס אפיון קהל הצרכנים והבנת השוק. עם תצוגה מנצחת, ניתן למנף את המכירות ולהביא לעלייה בעשרות אחוזים בעבור כל מוצר, מבסיסיים ועד למוצרי פרימיום יוקרתיים.

תהליך המסע ליצירתו של מתקן תצוגה מנצח

בעת ביקורכם באתר תיצוג פדגו פלסטיק, ניתן למצוא מגוון רחב של דוגמאות למתקני תצוגה מורכבים יותר ומורכבים פחות. אולם מאחורי כל מתקן תצוגה ישנה מלאכת מחשבת שלמה ומעמיקה שמטרתה למשוך את תשומת לבם של הצרכנים, להעניק להם את המידע הנדרש, ולדרבן רכישות חדשות.

התהליך מתחיל בראש ובראשונה במחלקת העיצוב והאפיון, עליה מנצחים בגאון מהנדסי מוצר, מעצבים בחסד עליון ומשווקים אשר יחדיו מלווים את הלקוחות ומשרטטים את המתקן או המתקנים אשר ילוו את המכירות.

עם תום הליך האפיון ולאחר יצירתם של השרטוטים, עוברות תוכניות העבודה אל מלאכת מחלקת המפעל של תיצוג פדגו פלסטיק. מחלקה הדגל אשר אמונה על ייצורם של המתקנים ושנעזרת בטכנולוגיות המתקדמות בשוק: מחיתוך CNC, דרך חיתוך בלייזר ועד לדפוס דיגיטלי.

עם תום התהליך, תוצרי מחלקת המפעל עוברים אל צוות השינוע וההתקנה, אשר מוביל את מתקני התצוגה ומקבע אותם במקומם בעבור הלקוחות. מטרת השירות היא לספק מענה 360 מעלות.

כל פרט הוא עולם ומלואו

דרך שאלות מנחות מול הלקוחות ועד לאפיון המבוסס על חקר שוק מעמיק, תיצוג פדגו פלסטיק מקדישה את מלוא משאביה וניסיונה המקצועי כדי לאפשר תצוגה מנצחת שמדרבנת מכירות חדשות.

החברה אמנם שוכנת בראשון לציון, אולם פעילותה טמונה עוד בשנות ה-40 של המאה הקודמת בעיר תל אביב. מאז ועד היום, צוות החברה שמח לחלוק את ניסיונו עם עסקים בכל היקף, ומבטיח את התוצאות הטובות ביותר ועם שירות אישי המבין את צרכי העסק.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של אריה

פסוקו של יום

שימוש באמירות מחץ כדי להסביר את המצב שנקלענו אליו

דילוג לתוכן