רוצים לשפר המרות מכירה? אתם חייבים לקרוא את המאמר!

איך בוט לוואטסאפ יכול לעזור בשיפור המרות מכירה?
תמונה: freepik.com

חשבתם לעצמכם מה תוכלו לעשות כדי להגדיל את היקף המכירות? לרשותכם עומדות לא מעט אפשרויות, אך לא כל האפשרויות יביאו אתכם להשגת המטרה. רוב הלקוחות יפנו אליכם לוואטסאפ, ולכן אתם מוכרחים להיות זמינים עבורם בפלטפורמה הזאת. השימוש בבוט לוואטסאפ יכול להגדיל בצורה משמעותית את המרות המכירה. כיצד הפעולה הפשוטה הזאת יכולה לעזור? עשינו לכם רשימה כל כמה סיבות שאתם מוכרחים להכיר. אחרי שתכירו את יתרונות השימוש בבוט הספציפי הזה, לא יהיו לכם עוד מקום לספקות. בוט לוואטסאפ יכול לשנות את כל המציאות שאיתה התמודדתם עד כה בתור בעלים של עסק.

זמינות מיטבית

כמה פעמים יצא לכם לפספס לקוחות רק בגלל שלא הייתם זמינים מספיק? עם בוט לוואטסאפ תוכלו לדעת כי לא יהיה עליכם להתמודד עם מצב שכזה. הרי הוא נמצא תמיד בזמינות מלאה, אפילו אם הלקוחות יפנו אליכם מחוץ לשעות הפעילות. עצם העובדה שיש מענה של מישהו שנותן תשובות, זה מיד מצייר אתכם באור חיובי. לאחר מכן תוכלו להיות בטוחים כי יהיה לכם פשוט מאוד לסגור את העסקה. הבוט יסייע גם לבעלי עסקים שזמינים כל הזמן, אך חוששים להפסיד מכירות. המון בעלי עסקים מפסידים מכירות בגלל מידת הזמינות שלהם.

מענה אוטומטי

חלק גדול מהשאלות הן שאלות שכולם שואלים אתכם, כך שתוכלו לספק לכולם את אותה התשובה. בוט לוואטסאפ יאפשר לכם להגיד שאלות מסוימות, וגם תשובות ייעודיות לאותן השאלות. מה שאומר שהלקוחות יקבלו מענה לשאלה שמסקרנת אותם מבלי שתצטרכו לכתוב אותה. הבוט בוואטסאפ ידע לספק את התשובה בצורה שלא משאירה מקום לספק. במקרה שבו הלקוחות שרוצים לבצע מכירה לא יקבלו מענה, הם יוכלו להגיע אליכם באופן ישיר. זוהי דרך מצוינת לווסת את הלקוחות, ולמנוע מצב שבו יפנו אליכם אנשים שהתשובה ברורה להם.

רושם מעולה

כל הזמן אתם צריכים לשמור על רושם מעולה בעיניהם של הלקוחות שפונים אליהם. הרי אם לקוחות לא יקבלו עליכם רושם טוב, הם יחפשו אלטרנטיבות שונות. בוט לוואטסאפ מראה ללקוחות כי אתם עושים כל מה שאפשר כדי להיות זמינים להם. ניתן לדמות את הבוט בוואטסאפ לסוג של מזכירה שמחליטה אילו שיחות והודעות אתם תקבלו. כיום כל העסקים הגדולים בוחרים באפשרות הזאת, וגם אתם יכולים לבחור בה. הבחירה הזאת הולכת להקל עליכם את החיים בצורה משמעותית במיוחד.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של עדו

מי אמר קיפוח?

על קיפוח רוב, קיפוח מיעוט ומה שביניהם