פיתוח מנהלים

משהו שכדאי להשקיע בו
צילום: LaurMG wikimedia commons

אתם תוהים איך יכול להיות שמזה שנים מנהלי המחלקות שלכם בעסק מתנהלים בדיוק באותה הדרך? אתם רוצים ליצור שינוי, להתקדם ולהיות בטוחים שהם מנהלים בצורה נכונה וטובה? אם כך, חשוב להבין שצריך להשקיע באותם מנהלי מחלקות. זה נכון שיש אנשים שפשוט נולדו לנהל והם יודעים, בעזרת חוש טבעי, איך לעשות זאת, אך לא תמיד זה המצב. לכן, אם אתם יכולים לחשוב על סדנאות שונות לפיתוח של מנהלי המחלקות בחברה שלכם, למה לחשוב פעמיים? פיתוח מנהלים זה מסוג אותם הדברים שבכל החברות הגדולות משקיעים בהם היום לא מעט. לכן, אם גם אתם יכולים להתחיל להשקיע בכך עוד היום, למה לחשוב פעמיים? אתם תראו שמנהלי החברה שלכם יעשו עבודה טובה יותר אחרי שהם יקבלו כלים מתאימים, כך שזה מומלץ בחום.

 

באיזו סדנת פיתוח מנהלים כדאי לבחור?

כתוצאה מכך שמדובר על תחום מאוד מבוקש שמדבר אל רבים מאתנו, אנחנו רואים שיש לא מעט סדנאות מענייניות לפיתוח של מנהלים. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים באיזו סדנת פיתוח מנהלים באמת כדאי לכם לבחור. האם כל סדנה יכולה להיות מספיק מוצלחת? והאם במסגרת כל סדנה מנהלי המחלקות שלכם יקבלו את הטוב ביותר? זה לא בדיוק כך. לכן, אם יש לכם אפשרות לבחון את הדברים לעומק ולראות שאתם בוחרים בסדנה עם המלצות, זה כדאי. בנוסף, חשוב גם לשים לב לכמה שאלות לוגיסטיים שונות. למשל, איפה מתקיימת הסדנה לפיתוח של המנהלים שיכולה לעניין אתכם? האם היא כוללת גם נגיעה בנושא חשוב כמו בניית הרצאות? כמה מפגשים כוללת הסדנה? והאם אפשר גם לעשות אותה מרחוק? כמה מנהלים יוכלו להשתתף בו-זמנית באותה סדנה? והאם יש בה גם סימולציות שונות שיכולות לסייע ברגע האמת? חשוב לשים לב לכל הפרטים האלה כי רק כך תבטיחו שתצאו מרוצים.

 

האם סדנאות כאלה עולות הרבה?

זה ברור מדוע אתם, בתור מנהלי העסק, רוצים לדעת גם כמה עולות סדנאות של פיתוח מנהלים. כדאי לדעת שאתם לא חייבים לבחור את הסדנה הכי יקרה שיש כדי להבטיח שתצאו מרוצים, כי זה לא בדיוק תמיד כך. יש מקרים שבהם גם סדנאות קצת יותר זולות יכולות להתאים מבחינת ולהיות מאוד מקצועיות ומעשירות. לכן, אם אתם לא רוצים לבחור באופן אוטומטי את הסדנה הכי יקרה שיש, כדאי שתבדקו את השטח. פנו אל מספר מרכזים שונים שבהם עושים סדנאות כאלה, נסו לברר את המחירים ובחרו את הסדנה הנכונה לכם ביותר. לא תמיד כאשר משלמים יותר על סדנאות כאלה זה אומר שהן יהיו יותר מושקעות או מוצלחות, אז למה אתם מחכים? אתם תראו שכבר אחרי סדנת המנהלים הראשונה החברה שלכם תתפקד אחרת ולא תצטערו על ההשקעה הזאת.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דו כיווני

לא לפחד מהפחד

היכרות עם מנגנון הדיסוננס הקוגניטיבי תוביל לצמיחה

דילוג לתוכן