6 סיבות לשכור שירותי הסעות עובדים בדרום

הנושא הדחוף ביותר שעומד בפני מעסיקים ועובדים
הסיפרה 6
צילום: pixabay.com

הנושא הדחוף ביותר שעומד בפני מעסיקים ועובדים היום הוא האופן בו ניתן להתמודד עם תחבורה למקומות עבודה וחזרה הביתה. בעלי עסקים רבים מבינים שמבחינת עובדים רבים, שיקולי התחבורה הם שיקולים שיכולים להכריע אם להצטרף לארגון או לסרב לעבוד בו.

מסיבה זו, ומסיבות חשובות רבות אחרות, כדאי לבחור שירותי הסעות עובדים בדרום שפותרים את סוגיית התחבורה לעובדים. אז אם אתם מחפשים שירות הסעות לעובדים או מתלבטים לגבי השאלה האם זו אפשרות טובה עבורכם או לא, הנה שש סיבות טובות שכדאי שתיקחו בחשבון.

1. שירותי הסעות עובדים בדרום מאפשרים לעובדים להימנע מתחבורה ציבורית

חברת הסעות תומכת לחלוטין בתחבורה ציבורית מכל הסוגים, אבל אין להכחיש שזוהי אינה אפשרות אידיאלית, במיוחד לעובדים שמגיעים למקום עבודה בדרום, מאזורים מרוחקים. בשנים האחרונות אנשים מעדיפים לא לנסוע לעבודה ברכבים פרטיים על כבישים עמוסים, ולא להידחק בתחבורה ציבורית צפופה.

במקום זאת, עובדים רבים מעדיפים היום לנסוע באוטובוסים ומיניבוסים פרטיים מרווחים ונוחים של חברה שמציעה שירותי הסעות עובדים בדרום, ולהגיע לעבודה ברגיעה ועם מרץ להתחיל את יום העבודה.

2. הסעות עובדים מציעות הזדמנויות נהדרות לבניית צוותים

היתרון המשני בשכירת שירותי הסעות עובדים בדרום היא שלצוותים יש הזדמנויות להכיר זה את זה ברמה האישית.

בדומה לשירותי הסעות ילדים לבית ספר, שמציעים לילדים הזדמנות להכיר את חבריהם לכיתה, שירות הסעות מציע שיטה מעולה לעובדיכם להכיר את עמיתיהם במסגרת בלתי פורמלית ומהנה.

3. שירותי הסעות עובדים מוכרים במס

אם אתם מנסים למצוא שיטות להוזיל הוצאות, שירותי הסעות עובדים בדרום מאפשרות לכם לחסוך באופן משמעותי.

בהתאם למיקום בו רוב העובדים שלכם גרים, שירות ההסעות יאפשר לכם לשלם הרבה פחות על החזרי הוצאות נסיעות ודלק, ולקבל שירותי הסעות במחירים משתלמים, שמוכרים על ידי רשויות המיסים בישראל.

4. נסיעה משותפת תורמת לסביבה

הסיבה העיקרית לוותר על השימוש ההמוני בתחבורה הציבורית או ברכבים פרטיים היא שנסיעה משותפת באוטובוס של חברת הסעות כל כך טובה לאיכות הסביבה.

שירותי הסעות עובדים בדרום מאפשרים להפחית את מספר הרכבים הפרטיים שהעובדים שלכם לוקחים לעבודה, וזוהי התרומה שלכם לאיכות הסביבה.

5. שירותי הסעות עובדים בדרום מסייעים בהגדלת תפוקת העובדים

כשעובדים צריכים לנהוג במשך שעות לעבודה ובחזרה הביתה, או לנסוע למרחקים ארוכים בתחבורה הציבורית, התפוקה שלהם מושפעת. יחד עם זאת, יש כמה סיבות להאמין כי עם בחירת שירותי הסעות עובדים בדרום ניתן להגדיל את התפוקה.

הסיבה לכך היא שהשירות מגביר את רמת שביעות הרצון של העובדים, והם מוכנים להשקיע יותר בהגדלת התפוקה.

6. הטבה שמושכת עובדים חדשים

כל מנהל כוח אדם יודע שקשה למשוך כישרונות, בלשון המעטה, ולעסקים בדרום קשה פי כמה לגייס עובדים איכותיים, בשל מגבלת המרחק.

יחד עם זאת, אין להכחיש שמספר ההטבות במקום העבודה משפיע ישירות על קלות מציאת מגויסים חדשים, ובחירת שירותי הסעות עובדים בדרום מעביר מסר נהדר לעובדים פוטנציאליים. אתם מעבירים את המסר שאכפת לכם מהנוחות והרווחה של הצוות שלכם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך