מאווררים לתעשיה

כל מה שצריך לדעת לפני שקונים
מאוורר תעשייתי
תמונה: piqsels

מאווררים לתעשיה עובדים בדיוק כמו כל מאוורר אחר. הם מיועדים להפצת אוויר ברחבי החדר, אבל השימוש בהם מותאם לחללים כמו בתי מלאכה, מוסכים, מחסנים וכן הלאה.

מאווררים תעשייתיים בדגמים גדולים במיוחד עובדים היטב במתקנים גדולים יותר כמו מפעלים, וחללים מסחריים גדולים אחרים.

למה לקנות מאווררים לתעשיה?

יש כמה סיבות לקנות מאווררים לתעשיה, הנה כמה סיבות חשובות:

למטרות קירור

הפונקציה העיקרית של מאווררים לתעשיה היא קירור. הם מספקים הקלה מהירה בתנאי מזג אוויר חמים, ונחשבים ליעילים ביותר במהלך אוורור צולב.

שימוש במאווררים תעשייתיים לקירור אזורי העבודה שלכם מוביל לשיפור זרימת האוויר ועבודה בתנאים נוחים יותר.

למטרות אוורור

מאווררים קטנים אינם יעילים כמו הדגמים הגדולים יותר של מאווררים לתעשיה, ששולטים על פליטת אדים ממכונות וריחות שאינם נעימים שנגרמים על ידי פעילויות תעשייתיות שונות.

למטרות ייבוש

מאווררים לתעשייה פועלים בתנועות שקטות ומסייעים לייבוש שטחים סגורים. בהתאם לגודל החדר, מאווררים גדולים בדרך כלל יעילים מאוד לייבוש מהיר של החדר, וזה נכון במיוחד כאשר משתמשים בהם עם מסיר לחות. חשוב לייבש חדר בהקדם האפשרי לאחר שיטפון, כדי למנוע צמיחת עובש וחיידקים.

איזה תכונות צריך לקחת בחשבון בקניית מאווררים לתעשיה?

בקניית מאווררים לקירור סביבת עבודה, קל להתבלבל מהכמויות הזמינות של מאווררים לתעשייה. קל גם להסיח את הדעת מתכונות אטרקטיביות שלא תשתמשו בהן לעתים קרובות, וחשוב להתמקד בכוח הקירור של המאוורר, שנגזר מהלהבים שלו. שיקולים חשובים של יעילות הפצת אוויר של המאוורר הנבחר, כוללים:

  • מספר הלהבים
  • זווית הכיוון של הלהבים
  • אורך הלהבים
  • ומספר הסיבובים לדקה.

רוב המאווררים התעשייתיים מיועדים לשיקום נזקים כבדים ונזקי מים, ומורכבים מתצורת להב צירית, מה שאומר שהלהבים פונים לאותו כיוון כמו זרימת האוויר שנוצרת.

גודל החלל שבו יותקן מאוורר תעשייתי

לפני שרוכשים מאוורר תעשייתי, חשוב לקחת בחשבון את גודל החלל שבו הוא יותקן. אם אתם עובדים בחלל גדול במיוחד, יתכן שתזדקקו למאוורר עוצמתי שמפיץ כמות גדולה של אוויר.

מותגים מסוימים של מאווררים לתעשיה מציעים מידע על אזור הכיסוי במפרט המוצר, ומידע זה מועיל להבנה אם המאוורר יהיה יעיל בחלל שבו הוא יותקן. אם מידע זה אינו זמין, מומלץ לבדוק את גודל המאוורר כפי שהוא מפורט על ידי היצרן, ואת מהירות הפעולה שלו, על מנת להבין כמה אוויר הוא יוכל להפיץ.

עמידות מאווררים לתעשיה

כשמחפשים מאווררים לתעשיה, יש להקפיד על דגם עמיד שאינו דורש תחזוקה רבה, ולקחת בחשבון את החומר ממנו מיוצר בית המאוורר ובניית הלהבים.

כדאי לחפש מאווררים תעשייתיים שמיוצרים ממתכת קלה או מפלסטיק עמיד, ולחפש דגמים עם מנוע סגור שמשומן לצמיתות. תכונות אלה יאפשרו לכם ליהנות  משנים של שימוש מבלי לדאוג לתחזוקה או תיקונים יקרים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של יונתן

מסתכלים קדימה

כיצד להגדיל את הסיכוי לבחירת מסלול מקצועי מיטבי