הראשון בגינון

מסקרים שעלו בשנת 2019, דרישה בתחום הגינון התעצמה, במיוחד בשנת 2020. הרבה מאוד אנשים מדווחים שלאחר שימוש בגנן, הדברים נעשו להרבה יותר קלים. כלומר: האווירה וההרגשה התעצמה הרבה יותר, ובעיקר פינתה כמויות מטורפות של זמן. עבודות הגינון הן מסוג העבודות ששואבות זמן רב, ולפיכך שכירת גנן יכולה להטיב ולתרום הרבה. אז למה צריך בכלל גנן? […]
מכונת גננות
צילום: pixabay.com

מסקרים שעלו בשנת 2019, דרישה בתחום הגינון התעצמה, במיוחד בשנת 2020. הרבה מאוד אנשים מדווחים שלאחר שימוש בגנן, הדברים נעשו להרבה יותר קלים. כלומר: האווירה וההרגשה התעצמה הרבה יותר, ובעיקר פינתה כמויות מטורפות של זמן. עבודות הגינון הן מסוג העבודות ששואבות זמן רב, ולפיכך שכירת גנן יכולה להטיב ולתרום הרבה. אז למה צריך בכלל גנן? האם לנסות לבד? בהמשך המאמר תקבלו מענה לשתי השאלות הללו.

למה בכלל צריך גנן – יתרונות וסיבות

אלה שיש להם חצר או גינה, מבינים את חשיבותה ואת התחזוקה השוטפת. לעיתים, יותר קל ופשוט להזמין איש מקצוע לשם עבודות התחזוקה והטיפול הצמוד. למה? שאלה מצוינת! חלק מן הסיבות פירטנו על רגל אחת, הם למעשה לא רק סיבות, אלה גם יתרונות שימושיים לשכירת גנן מקצועי. הנה כמה מהם:

  1. חוסך שפע של זמן – בממוצע, פעולות תחזוקה באופן יומי תעלה לכם בזמן יקר, לפחות כ- 4-5 שעות ביום. וזה יכול לכלול: כיסוח של הדשא, שימוש במפוח לניקוי העלים, גיזום עצים, טיפול והשקיית צמחים, ועוד. לפיכך, לחלק מן האנשים יותר פשוט ומשתלם להשכיר את שירותיו של גנן לטיפול בעבודות אלה.
  2. הוצאה הופכת להכנסה – אנחנו נסביר, כאשר עבודות אלה גורמות לנו להשקיע את תשומת ליבנו בעבודה, זה פשוט בזבוז זמן יקר, וכפי שאתם יודעים – זמן שווה כסף. במילים אחרות, במקום לעבוד ולעשות יותר כסף, אנו למעשה מפסידים כסף וזמן יקר. לפיכך, הוצאת הכסף על גנן מקצועי, יכולה להתפרש גם כהכנסה נוספת. במקום לבזבז את הזמן היקר שלנו עם הגינה, נוכל לעשות דברים בזמן הזה שיניבו לנו הכנסה נוספת.
  3. יש דברים שאנחנו לא יכולים לעשות – ישנם עבודות ממש פשוטות, כמו כיסוח של הדשא, שימוש בחרמש, איסוף עלים. אבל, חלק מן הדברים דורשים התערבות של גנן בשל סיבות של ידע נרכש, כמו: טיפול בשתילים וצמחים, גיזום עצים, עיצוב גינה ושיחים, ועוד. אותם הדברים הללו, מצריכים המון ניסיון, למידה מטעויות, וכן גם כלים מתאימים שאולי לא יהיה בחזקתנו. בקיצור, ישנם דברים מסוימים שרק גנן מוסמך יוכל לעשות.

לפי שלושת הסיבות והיתרונות הללו, שכירתו של גנן מקצועי היא הכרחית ללא צל של ספק.

האם פעולות עצמאיות יכולות לעלות לנו ביוקר

בתקופה זאת (קורונה וכל היתר), ובכלל, אנשים נוטים לעשות את הפעולות במטרה לחסוך עוד קצת כסף לכיס. פעולה זו לא רק קשורה לגינון, אלה גם במקצועות הבית השונים, כמו – תיקון מכשירים, צביעת הדירה, ועוד. זה לגיטימי, ומובן. אבל, פעולה כזאת או אחרת, יכולה להוביל לטעויות אנוש מצערות, שעלולות לגרום לנו להוציא יותר ממה שהתכוונו. למשל – אנו יכולים בטעות להרוג צמחים ושתילים יקרי ערך. בקיצור, אדם שאינו מוסמך לטיפול בגינה עשוי לגרום לנזק יותר מאשר תועלת.

דוגמה עם מספרים אמתיים: אם המחיר לתחזוקה חודשית של הגינה תעלה לנו, כ- 2,000 ₪, וננסה לעשות את הפעולות לבדינו, אנו עשויות לעשות נזק בלתי הפיך לגינה, ולשלם בסופו של דבר גם את ה- 2,000 ₪ על הגנן, וגם על תוספת הנזק, זה עלול להגיע לאלפי שקלים! לפיכך, רצוי להזמין גנן מוסמך שיטפל כראוי בגינה שלנו.

הראשון בגינון – מה אנחנו מציעים

לפני הקמת "הבייבי שלנו", למדנו על בשרנו וחווינו את כל דפוסי ההתנהגות והעבודות הגינון המסובכות ביותר במשך יותר מ- 20 שנה. וממש לאחרונה, בשנת 2019, הבנו שבעצם אין מקום שנותן מענה לכל עבודות הגינון, ומספק גם השוואת מחירים אמיתית. לפיכך, הקמנו את האתר הראשון בגינון במטרה לסייע לצרכנים ולספקים למצוא מקום אחד שבו ניתן להתעדכן בתחומים השונים, ולעשות השוואת מחירים אמיתית.

באתר שלנו, ניתן להיכנס לתפריט "מחירון", ולצפות במחירון המלא והעדכני לשנת 2020, ולהשוואת את הצעת המחיר שקיבלתם, ולבדוק את כדאיותה, וכמובן את אמינותה. בכל שאלה, ייעוץ, או תלונה אתם מוזמנים לצלצל אלינו.

בקיצור היכנסו לאתר הראשון בגינון וקבלו את כל הפרטים https://www.igardener.co.il/

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של סטיב

מלחמה על הבית

מלחמת הקיום של היום דורשת חשיבה מחודשת