הצלחה עסקית בצל הקורונה

כיצד לשמור על עסק חי ובועט גם בתקופת הקורונה?
https://www.freepik.com/free-vector/telecommuting-concept_7533437.htm

ברור לכל שלוירוס הקורונה יהיו השלכות עסקיות וכלכליות על העסק לטווח הארוך לכן, חשוב מאוד לתכנן את הצעדים הבאים שלכם ולהיות מוכנים לעתיד לבוא.

בזמן שכל העולם נמצא בהסגר בעקבות מגיפת הקורונה, להלן מקבץ רעיונות שכדאי לאמץ כדי להמשיך לשדר עסקים כרגיל (עד כמה שניתן) תוך התחשבות בעובדים ובלקוחות:

רגישות והזדהות – חשוב מאוד לשמור על מערכת יחסים שוטפת עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים – הם נמצאים באותה הסירה בה אנו נמצאים ולכן חשוב להזדהות עמם ולהציע לעשות עסקים בערוצים הדיגיטליים לרוב.

כל העולם הפך מזמן לכפר גלובלי, בטח בתקופת הקורונה. אמצו שיחות וידיאו בזום, סקייפ או בכל אמצעי אחר. הרצאות, שיחות ועידה, ראיונות עבודה וכל פעילות עסקית אחרת הרלוונטית לעסק שלכם תוך שמירה על הקשר האישי. רעננו מחדש את סל הפתרונות הטכנולוגיים והדיגיטליים שלכם ודאגו למענה מגוון של תחומי התפעול בארגון ולביצוע תהליכים ארגוניים מרחוק, באופן רציף וממוקד. הרבו במידע קצר וקולע ודאגו להדרכות שונות אודות המוצרים.

חשבו על היום שאחרי – חפשו את ההזדמנויות הנסתרות שבמשבר וחשבו כיצד לגוון את ההצעות שלכם על מנת לשמור על העסק שלכם רלוונטי גם בעידן הפוסט קורונה.

שמרו על הארגון מדליפת מידע וזליגת נתונים – בגלל שרוב העבודה הינה מרחוק, חובה לוודא שהעסק שלכם ערוך לכל האיומים הפנימיים והחיצוניים האפשריים כמו פריצות סייבר וכו' על מנת להגן על הנכסים הדיגיטליים שלכם.

עשו הפרדה בין שמועות לעובדות – במהלך מגיפות שמועות מתפשטות מהר לכן חשוב לספק מידע מדויק ועדכני על מנת להמנע מהיסטריה מיותרת. זכרו שהעובדים והלקוחות שלכם סומכים עליכם ולכן תשיגו הרבה אם תקנו להם תחושת יציבות וביטחון.

אין זמן טוב יותר מעכשיו – במהלך השגרה העמוסה ישנם פרויקטים רבים שאנו דוחים "לזמנים שנהיה פחות עמוסים", שיפוץ אתר האינטרנט, קידום מערכות ותהליכים, בניית אסטרטגיה, בחינת מוצרים חדשים – עכשיו זה הזמן שלכם לשדרג את כל הדרוש שדרוג.

ולסיום – זכרו – "אלה ששורדים אינם החזקים ביותר אלא הם אלה שמסתגלים לשינויים".

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

תגובה אחת

  1. אחלה כתבה תודה, אני מאוד אוהב את המוצר Glassix של קונסיסט, הציל אותנו בתקופה הזו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של עמירם

השלכות

על תכונותיו של אדם בוגר

דילוג לתוכן