הדפסת תמונה על עץ

תוצאה מרהיבת עין
צילום: Steve Rainwater flickr.com

דירה מעוצבת היטב משפרת במידה ניכרת את איכות החיים של מי שמתגורר בה. בהתאם מוקדשת תשומת לב רבה לאסתטיות של כל אחד מהחללים בבית – הסלון, פינת האוכל, חדרי השינה, הכניסה לדירה ועוד. תמונות הן אמצעי יעיל להפליא לשדרג את המראה של המרחב: הן מושכות את העין, מספרות סיפור, משתלבות עם שאר האלמנטים בחלל (בתנאי כמובן שנבחרו באופן מושכל) ובנוסף מביאות לידי ביטוי את האישיות של בני הבית דרך הבחירה.

בחירה בתמונות מודפסות על עץ מעידה על חוש טעם מפותח ועל הקפדה על פרטים קטנים, ומאפשרת להפיק מקסימום תועלת מהתמונה בכל מקום בבית (וגם במשרד).

האיכויות של העץ והדרך שבה הן באות לידי ביטוי כשמודפסת עליו תמונה

עץ הוא כידוע אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר בשימוש המין האנושי. אנחנו בונים בעזרתו פרגולות ודקים, ארונות ושולחנות, ועוד ועוד פריטים כבדי משקל ובעלי נוכחות בולטת. גם הדפסת תמונה על עץ היא דרך מוצלחת לנצל את האיכויות של העץ ובראשן המראה שובה הלב שלו.

איכויות נוספות של העץ שבאות לידי ביטוי כשמדפיסים עליו תמונות הן השילוב המדויק של חוסן ורוך, האנרגיות של השורשיות שהוא מקרין, התחושה החמימה שהעץ משרה (ובלא מעט מקרים אפילו רומנטיות ואינטימיות), וגם בהיבט הפרקטי זוהי בחירה נבונה.

הדפסת תמונה על עץ – מקסימום עמידות

בחירה נכונה של עץ מובילה גם ליתרון פרקטי משמעותי והוא מקסימום עמידות. כך למשל הדפסת תמונה על עץ מייפל מבטיחה לכם שהתוצאה תישמר במצב מעולה במשך שנים רבות ולכן גם תוכלו לרוות ממנה נחת לטווח ארוך מאוד.

דגש נוסף בדרך לעמידות מרבית של תמונות מודפסות על עץ הוא איכות ההדפסה עצמה, ולשם כך כדאי לבצע אותה בבית דפוס שהשכיל להצטייד בציוד מתקדם.

תמונות עם אופי

הדפסת תמונה על עץ מובילה למוצר בעל אופי ואפשר אפילו לומר אישיות של ממש – בזכות הסינרגיה שנוצרת בין העץ לבין התמונה וגם בזכות העובדה שלעץ עצמו יש אישיות. המרקם של העץ תורם גם הוא לייחודיות של התמונה המודפסת והופך אותה למעניינת יותר, וכדאי כמובן לבחור גם תמונה מתאימה להדפסה על עץ כדי שהסינרגיה תהיה מושלמת.

איך לבחור תמונה להדפסה על עץ?

באופן עקרוני כל תמונה יכולה להיות אופציה מתאימה להדפסה על חומר הגלם עתיר היתרונות, גם מבחינת התוכן וגם מבחינת הגוונים הדומיננטיים בה.

יחד עם זאת מומלצות תמונות בצבעים חמים, למשל צבעי אדמה. לגבי התוכן, הדפסת תמונה על עץ תניב את התוצאה היפה ביותר כשהתמונה עצמה משדרת חמימות ורגשות רכים ונעימים באופן כללי. כך למשל צילום שמנציח רגע מרגש בחיי המשפחה יקבל חיים מחודשים אם יודפס על גבי עץ, וכך גם תמונות של נופים מרשימים. חשוב לוודא שגם אחרי הגדלת התמונה המקורית לממדי העץ נשמרת החדות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה שלניצה

חוקי או לא חוקי

ההתנחלויות ועזה בבית הדין הבין-לאומי לצדק בהאג

דגלי שתי המדינות

אמריקה ישראל

נאום ראש ממשלת ישראל בקונגרס האמריקני

דילוג לתוכן