תערוכת "אמנות ישראלית 2018"

בחסות בנק הפועלים
ציור של דלית
יצירה של מרום דלית

צירה של תערוכת האמנות הישראלית הגדולה מצדיעה לאמנים ישראליים צעירים ולאמנות חברתית. בתערוכה, הנערכת זאת השנה ה-19, יוצגו כ-700 עבודות של כ-600 אמנים מובילים בישראל.

"אמנות ישראלית 2018" שמה לה למטרה להגביר את המודעות לעמותת אחת מתשע ולחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד. ההכנסות מהמכירות הינן קודש לוועד למלחמה באיידס בישראל והאמנים מקבלים סכום של 25% מהמכירה.

התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב במוצ"ש 12.05.18 בין השעות: 20:30-23:00, בבניין ההנהלה של בנק הפועלים ברחוב יהודה הלוי 63 ת"א.

תערוכת אמנות ישראלית שבנק הפועלים מעניק לה חסות ומארח, זאת השנה ה-19, הפכה למסורת ותוקדש השנה למען קידום אמנים ישראליים צעירים ואמנות חברתית.

כמדי שנה, הבנק פותח את שעריו ומזמין את הציבור הרחב לתערוכת האמנות הגדולה בישראל המוצגת על גבי 7 הקומות בבניין ההנהלה המרכזית של בנק הפועלים בתל אביב, להצטרף אל מאות האמנים אשר תרמו מפרי יצירתם לבוא וליהנות מתערוכה איכותית.

בתערוכה, הנערכת זאת השנה ה-19, יוצגו כ-700 עבודות של כ-600 אמנים מובילים בישראל, בין האמנים המציגים ניתן למצוא את יגאל תומרקין, קרן שפילשר, מירי דוידוביץ, עליזה אולמרט, אלי אילן ז"ל, סעיד אבו שקרה, פריד אבו שקרה, זיו קורן, עופר ללוש, רוני בן שמחון, גולי כהן, רפי פרץ, חנן מילנר, רן דיוויס, מרים קוג'וקרו, אלישבע צבר, ארנה נאור, זרניצקי אנה, ז'ודרו אנדריאן, יוסף גטניו, אודי גנס ועוד רבים וטובים.

השנה תערוכת "אמנות ישראלית 2018" תציע קומה שלמה (קומה 5) של אמנות ישראלית חברתית במחירים מונגשים של עד 2,000 ₪ ובה יוצגו יצירות מקסימות ואיכותיות של אמנים צעירים לצד יצירות של חברי עמותות.

כחלק מתפיסת העולם של בנק הפועלים לקידום קהילות בעלות צרכים מיוחדים, השנה התערוכה תוקדש לקידום אמנות ישראלית חברתית ותעניק במה נרחבת לאמנים מעמותות מגוונות, כגון: עמותת אמני הציור בפה וברגל המאגדת כ-15 אמנים ישראלים נכים ומוגבלים בתנועותיהם אשר מציירים בעזרה הפה או הרגליים ציורים מדהימים, עמותת כפר עידוד אשר מטפלת בכ-150 דיירים בוגרים בעלי מוגבלות פיזית או קוגנטיבית ומסייעת להם להשתלב בעולם התעסוקה בקהילה, "רק התחלנו" הינו מיזם חברתי/קהילתי/תרבותי העוסק בפעילות סביב אמנים בתחומים שונים בהשראת עולם התוכן היהודי.

בנוסף, בתערוכה יוצגו יצירות של אמנים צעירים ממסגרות של נוער בסיכון, כגון: תכנית היל"ה ברשת עתיד נותנת מענה לבני נוער בסיכון אשר נשרו ממערכת החינוך הפורמלית. התכנית כוללת מענים בתחומים הרגשיים, ההשכלתיים והחברתיים במטרה לשלבם בחברה באופן ראוי, מכבד ומיטבי, וקמפוס ביאליק רוגוזין הממוקם בדרום תל אביב ומאופיין בקהילת תלמידים מגוונת המגיעים מלמעלה מ-51 מדינות ומבטאת קשת רחבה של קהילות תרבות לאומיות, אתניות ודתיות.

תערוכת "אמנות ישראלית" מהווה מקור מימון מרכזי של הוועד למלחמה באיידס. התערוכה מאפשרת לוועד למלחמה באיידס להמשיך בפעילותו הענפה למען אלפי האנשים בישראל שחיים עם HIV ולמען מניעת הדבקתם של מאות אלפים נוספים.

תערוכת "אמנות ישראלית 2018" שמה לה למטרה לקדם את האמנות הישראלית ולהגביר את המודעות לעמותת אחת מתשע ולחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד.

ההכנסות מהמכירות, הינן קודש לוועד למלחמה באיידס בישראל, והאמנים מקבלים סכום של  25% מהמכירה.

התערוכה תהיה פתוחה לקהל הרחב במוצ"ש 12.05.18, בין השעות: 20:30-23:00, בבניין ההנהלה של בנק הפועלים ברחוב יהודה הלוי 63 ת"א.

ביום פתיחת התערוכה יעלה לרשת קטלוג אינטרנטי ובו יוצגו כל יצירות התערוכה.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

דילוג לתוכן