"צליל של צבע"

תערוכת יחיד לאמן חיים מזרחי
ציור
יצירה של חיים מזרחי

במרכז עמיעד, רחוב עמיעד 12, שוק הפשפשים, יפו.

אוצר: יוחנן הרסון

התערוכה משקפת רטרוספקטיבה של תהליך יצירתי. הלך רוח ססגוני של חופש מוגדר, ניגודים נעימי הליכות. ובראש וראשונה נקודת אמצע אשר חולשת על מקום המבטחים של האומן, דרכו מתאפשרת חגיגת התיבלון הצבעוני, והמיקום אשר רומז על היררכיה של צורות, וצבעים, של מלל וזוהר, של שירה וקיבולת אלטרנטיבית, של חלומות בהקיץ, של הצגת רעיונות חליפית אף אם במחיר התעסקות עם המוכר, עם הטריווילי. .

המשוררים והמוסיקאים אשר יכללו בתערוכה יבנו את הגשרים להבנת החיבור הבלתי נמנע של כל האלמנטים אשר מציגים אפשרויות של יישומים בין העולמות של יצירה, המציגים את ארשת הפנים של האומן מלא האדיקות, כלפי חילופי חומרים מחרישי אוזניים, ובכל זאת מבטיחים רוגע ומקום מבטחים להמשך ההבטחה המקודשת; נוכחות, נפח, מציאות, מוכנות, כנות, יכולת, אהבה, קומפוזיציה. נגישות אומנותית למרכז הסבך היצירתי, חגיגה של הסכמות בשקט.

דרכי כאמן:

הנושא מייצג את הנטל להציג את עצמו לראווה ללא הרף. "אני עמל קשות לחדור למיקשת הימצאותו של הנושא דרך טכניקה, שהיא בפני עצמה כבר הנושא עצמו, הטכניקה שלי מייצגת את הדיבור של האופי, את מצב הרוח הנפשי של נסיונות רצופים לבטל את ההתעסקות עם ההתרוקנות הבלתי נמנעת של האומן בתוך בדידותו, הווי אומר, בדידותי שלי. ציוני דרך מרוקנים אנרגיה, נמצאים במצב של חגיגה מתמדת, אני קורא להם בשם: EDF's Energy Draining Factors ובכדי לבטל את קיומם במהלך היצירתי שלי, בתוך עולם היצירה שלי, אני חייב לקדם את  התיאטרון הסביבתי שלי. בסביבה המיידית של כולנו דרה הבטחה לערנות שווה בין כל המוכנים לקחת חלק בתהליך. כמו-כן דרה מנת השייכות לתהליך הסלקטיבי של ״מתנות שמיים״. כן, אכן כולנו כשרוניים, כולנו מסוגלים, כולנו רוצים, כולנו חדורים, כולנו בעלי דעה, כולנו מסוגלים ליזום מסרים, ולהציג אותם בפני הדרישות הבסיסיות, בתחילת הדרך המאובקת של בעלי הדעה החונקים את החלוציות הדוחפת את הדם הנקי אל תוך המכונה החושפת את הבטחתה לציבור עם מספיק כלים חליפיים, כדי ליצור ללא הרף, ולספר את הסיפור במלואו. דרכי קיצור מתקבלים בברכה בעולם היצירה שלי כאומן, אני מרגיש זאת מדי יום, ככל שאני מצליח לבנות גשרים של סגירת פערים רגשיים, כך אני מרגיש את הקירבה לראשוניות המבטיחה את הריקוד החלק, הראשון, עם ההתגלות אשר בעקבותיה נפתחת המעורבות האינטימית עם הבסיס מלא התוכן.אני מגלה, לא ממציא. (אני תגליתן, לא ממציאן)"

שעות פתיחה א-ד 11:00-15:00 חמישי 19:00-23:00

יום שישי 10:00-14:00 מוצ"ש בתאום

נעילת התערוכה:27.12.2017

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

קידום אתרים אורגני וממומן

אתר אינטרנט לעסק זה כבר מזמן לא מהלך שחשוב לעשות כי מצפים מכם. כיום, כאשר לכל המתחרים שלכם יש אתר אינטרנט, העובדה שגם לכם יש

שרטוט סמלי בית

מהי חברת ניהול נכסים?

שירותים נרחבים לבניינים על מנת שהמבנה יישאר מטופח וישמור על ערכו