איתור כספים

בקלות וביעילות
מחשבון
תמונה: yayimages

אתם מגדירים את עצמכם בתור אנשים מסודרים, כאלה שנמצאים עם היד על הדופק בכל עת ויודעים בדיוק איפה עומד המצב הכלכלי שלכם בכל יום מחדש. אתם יודעים לפרוט את ההכנסות שלכם לעומת ההוצאות שלכם, ומנהלים תזרים מסודר של כל הפעולות הפיננסיות שאתם מבצעים בחיים. עד כאן הכל טוב ויפה, אבל מה אם היינו אומרים לכם שיש סיכוי לא רע שמגיעים לכם כספים נוספים, נוסף על אלו שאתם מבקרים בצורה כל כך טובה? איתור כספים הוא אחת הפעולות הכי נפוצות היום במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל, אז בואו נראה איך כל הסיפור הזה יכול להיות רלוונטי גם אליכם.

איתור כספים – יותר פשוט ממה שאולי חשבתם

מדי פעם אנחנו הולכים ברחוב ורואים מרחוק משהו שנראה לנו כמו שטר. אנחנו מתקרבים עוד ועוד ומגלים שאכן מוטל על המדרכה שטר צבעוני שסכום כזה או אחר מתנוסס עליו. הפעולה הזו של "להרים כסף מהרצפה" הפכה היום לתיאור של מציאת כספים לא רק באופן הליטרלי – על הרצפה, אלא גם כדי לתאר איך הכספים שלנו לפעמים נופלים לנו מהכיסים מבלי שנשים לב. לפעמים הנפילה היא על הרצפה, ולפעמים הנפילה מתרחשת במקומות אחרים. אז בואו נעשה קצת סדר.

כספים על הרצפה הם אמנם אבודים, אבל כספים אחרים בהחלט אפשר להשיב

אז נכון, אף אחד לא יחזיר לכם כסף שנפל לכם על הרצפה, וכנראה שהשטר שבניתם עליו לרכישת מנת הפלאפל לארוחת הצהריים כבר משמש מישהו אחר, אבל מה לגבי כספים שהשארתם במהלך השנים אצל חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, אצל המעסיק הקודם שלכם ועוד? איתור כספים הוא הדרך לוודא שכל הכסף ששייך לכם אכן מוחזר אליכם, אז איך בעצם זה עובד?

איתור כספים הלכה למעשה

איתור כספים מוצע היום על ידי חברות רבות. במהלך בדיקה של איתור כספים אותן חברות ינסו להבין מכם האם עמדתם בסיטואציה שהייתה עלולה לגבות מכם כספים עובדים ושבגינה ניתן יהיה לבצע איתור כספים מוצלח. סיטואציות כמו רילוקיישן לחוץ לארץ, מעבר בין עבודות ותיעוד לקוי של המעביד, מעבר בין סוכני ביטוח שונים בחברות הביטוח השונות, תשלומים של דמי ניהול ועוד מהוות סיטואציות שנכנסות תחת המטריה של אופציה לאיתור כספים.

תהליך איתור כספים יכול לקחת זמן, כאשר בזמן הזה תיבדק היתכנות של איתור כספים מול כל אחד ואחד מהגורמים שתציינו, ובתום הבדיקה, במידה ואכן נמצאו כספים, תוכלו לפנות אל תהליך נוסף של הגשת טפסים שתאפשר את קבלת הכספים בחזרה.

האם זה עולה כסף?

הבדיקה הראשונית של איתור כספים היא חינמית אצל חלק מהחברות (למשל דרך חברת מניב). במידה ואכן יאותרו כספים, המשך ההליך כולל הגשת הטפסים ויצירת קשר עם הגורמים השונים יכול להיא איתו גם הוצאה כספית של כמה מאות שקלים, אשר יחסוך לכם זמן רב על הבירוקרטיה. בהצלחה!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של מנשה

זו שעתנו הגדולה

על חשיבות החוסן הלאומי והחברתי של הפרט והחברה כולה

תמונה על גדעון

האם יחזרו?

האם אכן עושים את המירב לשחרור החטופים?

דילוג לתוכן