קפטן חיסכון

שירות תכנון פרישה
מכונת חישוב פנסיה
תמונה: yayimages

אתם הולכים ומתקדמים אל עבר גיל הפרישה שלכם, וההתרגשות גדולה מאוד גם בקרבכם וגם בקרב בני המשפחה והחברים שלכם. אתם כבר לא יכולים לחכות לרגע שבו תסגרו חופשה בחוץ לארץ מהרגע להירגע, תוכלו ליהנות מנופש של אמצע השבוע באחד מבתי המלון או הצימרים הטובים ביותר בארץ במחיר שווה לכל כיס, תוכלו לקחת את הנכדים שלכם מהגן ולאכול איתם ארוחת צהריים טובה ופשוט ליהנות מהחיים. אולם כל אלו לא באמת אפשריים לולא תכנון פרישה נכון, יסודי ומעמיק. אז מה זה בכלל אומר ואיך עושים את זה? אל דאגה – כל הפרטים החשובים נמצאים כאן למטה. אז קדימה, בואו נתחיל את הדרך לפנסיה שלכם!

תכנון פרישה – מה זה אומר?

הכי קל זה להגיע לגיל 62 או 67, להגיש את טפסי הפנסיה למעסיקים שלכם ופשוט להפיל את העט. אחרי כל כך הרבה שנים של עבודה ממושכת ומאומצת, זה גם הדבר המתבקש לעשות – אבל האם ככה כדאי לעשות את זה? מסתבר שממש לא. אז למה בעצם?

תכנון פרישה הוא הדרך שלכם להבין באיזה שלב הכי כדאי לכם לפרוש, מה מגיע לכם לקבל, אילו זכויות עומדות בפניכם ועוד. למשל, דברים שלא כולנו חושבים עליהם כמו פדיון ימי מחלה, פדיון ימי חופש, תכנית לעידוד פרישה מרצון, קופות גמל, קרנות פנסיה, מסמכים שצריך להגיש וכמובן מיסים שתצטרכו לשלם הם דברים קריטיים לקראת היציאה שלכם לפנסיה, ורק תכנון פרישה הולם ויסודי יוכל לדאוג שלא תפספסו שום דבר בדרך אל החופש שלכם.

"לא הבנתי איך זה עובד"

אחד הביטויים הכי פחות מעודדים הוא הביטוי "לא הבנתי". לצערנו, לא מעט אנשים מגיעים לגיל פרישה ולא מבינים מה עומד לקרות איתם מרגע זה והלאה – כמה כסף מגיע להם לקבל מדי חודש, איך הם מקבלים את הכסף הזה, האם ניתן או כדאי למשוך את כל כספי הפנסיה בבת אחת או לקבל אותם בצורה מדורגת והאם בכלל היציאה לפנסיה היא מהלך חכם עבורם בנקודת הזמן הספציפית הזו.

היות והרבה אנשים עומדים במצב כזה שבו הם לא מבינים איך בדיוק הדברים עובדים, יועצי פנסיה הם האנשים הנכונים לביצוע תכנון פרישה שיסביר לכם, צעד אחר צעד, את כל מה שאתם צריכים לדעת רגע לפני ביצוע הצעד הגדול.

במה עוזר לי תכנון פרישה?

מעבר להסברים מפורטים על כל הזכויות שמגיעות לכם ועל האפשרויות שעומדות בפניכם, מדובר כאן על ליווי יד ביד מגורם מקצועי ומוסמך מטעם קפטן חיסכון, אשר יכול לסייע לכם לכל אורך הדרך – משלב ההתלבטויות, דרך שלב מתן המידע ועד השלב של קבלת ההחלטות והגשת המסמכים. כולנו יודעים שביצוע פעולות מסוימות בחיים באופן עצמאי הן הרבה יותר מורכבות מאשר פעולות שמתבצעות בליווי של גורם מקצועי, והעניין הזה הופך משמעותי יותר בשלב תכנון פרישה, אז אל תוותרו עליו בשום אופן.

מעניין אתכם לשמוע פרטים נוספים על השירות של קפטן חיסכון?

בקרו באתר בעמוד תכנון פרישה של קפטן חיסכון ולא תתחרטו!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פרסום תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר.
התגובות יפורסמו לפי שיקול דעת העורך.

עשוי לעניין אותך

תמונה של שאול

הכרעה ולא פשרה

המיתוס המשיחי המסוכן של הציונות הדתית

תמונת הנשיא

בין שני נשיאים

הצעה לשיתוף פעולה לנוכח דחיית מתווה הנשיא הרצוג

תמונה של אליהו

חוכמת הפרדוקס

תגובה למאמר של פרופ' דורון מנשה על הרפורמה המשפטית

כדורגל

הצמד המבטיח

תולים תקוות בנבחרת לקראת מוקדמות היורו 2024

מסך בתערוכה

אקדמיה במיטבה

רשמים מביקור בתערוכת התיירות הגדולה בעולם